Waves’teki yükseliş tsunamiye dönüştü, yüzde 60’ı aştı

Waves, gerilemeye başlamadan önce yüzde 60'ın üzerinde değer kazandı. Kripto para kısa sürede 1.46 dolardan 2.34 dolara çıktı.

Depresif fiyatlar ve durgun bir kripto para piyasasının ortasında bir Blockchain projesi dikkat çekiyor. Akıllı sözleşme, merkezsiz borsa ve token geliştirme platformu Waves, kayda değer yükselişi ile piyasanın geri kalanından önemli ölçüde ayrıldı.

Kripto para, gerilemeye başlamadan önce 1.46 dolardan 2.34 dolara %61 oranında bir değer artışına ulaşmıştı.

Waves’teki bu değer artışının en büyük nedenleri son zamanlarda yeni borsalarda listelenmesi, Ledger Nano S donanım cüzdanı ile tam entegrasyon ve yeni Waves Mobile Wallet’ın kullanıma sunulması olarak sıralanabilir.

 

Waves Mobile Wallet artık tamamen entegre bir merkezsiz alım satım platformu içeriyor ve kredi kartlarıyla doğrudan Waves token’ları almaya olanak tanıyor, bu durum token’ı çok daha erişilebilir hale getiriyor.

Uygulama şimdiye kadar Android cihazlarda 100,000 rakamını aştı.

Öte yandan Waves’teki bu fiyat rallisi, duyurulardan birkaç gün önce başladı ve kripto para piyasası gözlemcileri, bir ‘insider trading’ şüphesi üzerine yoğunlaştı. Daha önce benzer şüpheli alım satım faaliyeti Coinbase’in BAT ve ZEC kripto paralarını listelemesinden önce görülmüştü.

Waves platformu, 2016 yılında Rus girişimci Alexander Ivanov tarafından kuruldu.

→ ROGER VER: KRİPTO PARANIN GELECEĞİ HER ZAMANKİNDEN DAHA PARLAK

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
In this article

Katkıda Bulun