Kripto para yatırımcısı ünlü rock’çı Simmons’tan büyük kâr: 10 yıl daha tutacağım

Daha önce birçok kez başta Bitcoin olmak üzere kripto paralar hakkında olumlu konuşan ve zaman zaman da tweet'ler atan Kiss grubu üyelerinden Gene Simmons'ın yatırımlarının karşılığını ciddi şekilde aldığı görüldü. Simmons, Şubat ayında 300 bin dolarlık Cardano (ADA) aldığını açıklamıştı. Youtube'da bir röportaj veren ünlü rock'çı, diğer kripto para yatırımlarından ADA'ya oranla çok daha fazla kazandığını da açıkladı ve bazı yatırımlarını 10 yıl daha elinde tutacağını söyledi.

gene

Rock grubu Kiss gitaristlerinden Gene Simmons da kripto paralardan ciddi gelir elde eden kişilere eklendi. Şubat ayında “Cardano’ya inanıyorum” diyerek 300 bin dolarlık ADA alımı yapan Simmons, çok önemli bir gelir elde etmiş görünüyor.

En az iki katı kazanç

Simmons Cardano alımını açıkladığında fiyat 1 doların altındaydı şu anda ise 2.11 dolar civarında işlem görüyor. Dolayısıyla ünlü rock yıldızın Cardano konusundaki kararlığı işe yaramış durumda… Simmons alım yaptığından bu yana en az 2 kat kâr etti.

“300 bin dolar en az olan yatırımlarımdandı, milyonlarca dolara aldığım kriptolar da var”

Youtube’da 1 milyondan fazla takipçisi olan Altcoin Daily adlı kanala konuk olan ve bir röportaj veren Simmons, sadece Cardano yatırımı olmadığını, diğer kripto paralardan da ciddi gelir elde ettiğini söyledi:

“Cardano ve diğer kripto paralar konusunda ‘bullish’ olmaya devam ediyorum. Aslında 300 bin dolarlık Cardano yatırımım en az meblağlardan biriydi. Diğer kripto paralara milyon dolar seviyelerinde yatırımlar yaptım. Dolayısıyla elde ettiğim kazançlardan ötürü şükrediyorum. İnsanlar kendi araştırmalarını yapsınlar. Bugün hala Titanic ya da The Beatles müzik grubunu bilmeyenler var. Gidin araltırmanızı yapın ve ona göe yatırımlarınızı düşünün. Benim de hiçbir bilgim yoktu kripto paralar konusunda ama öğrendim. Bu arada Charles Hoskinson’ın da bir hayranıyım ama Cardano ismini sevmiyorum. ADA’yı kullansak daha iyi.”

“Bitcoin 10 bin dolarken almıştım”

Röportajda sahip olduğu tüm kripto paraları açıklamayan Simmons, önemli bilgiler de verdi:

“Cardano dışında, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve diğer kripto paralara da yatırımım var. Bitcoin’i 10 bin dolarken almıştım. Portföyümde küçük bir kısmı da en az 10 kat değerlenecek coin’lere ayırdım ancak bunların isimlerini vermek istemiyorum. Yüzde olarak en büyük orana sahip olduğum yatırımlarım Bitcoin ve Ethereum.”

Simmons ayrıca Elon Musk’ın tweet’lerinden sonra elindeki Dogecoin’leri sattığını ancak diğer tuttuğu kripto paraları da 10 yıl daha elinde bulundurmak istediğini söyledi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl