Kripto Piyasası Çakılırken ChitCAT ve Milady Coin Pump Yaptı: Dikkat Çeken Diğer Altcoinler Hangileri?

Sponsorlu

Kripto paralar dünya çapında birçok yatırımcı için hem heyecan verici hem de riskli bir yatırım alanı haline geldi. Piyasaların genel eğiliminden bağımsız olarak, bazı altcoinler kendilerini öne çıkarıyor. Örneğin ChitCAT ve Milady Coin, genel düşüş trendine rağmen pump yapmıştı.

Hatırlatmak gerekirse ChitCAT, DeFi yatırımcılarının ilgisini çeken yeni bir kripto para birimi. Platform, blok zinciri teknolojisi üzerinde geliştirildi ve hedef kitlesi olarak kripto yatırımcılarını belirledi. ChitCAT, özellikle son günlerde artan ilgi ve yatırımlarla dikkat çekiyor.

Milady Coin de son zamanlarda meme coin çılgınlığıyla birlikte diğer göze çarpan kripto para oldu. Özellikle Elon Musk’ın, 10 Mayıs’ta Milady Maker NFT’nin bir resmini tweetleyerek “Meme diye bir şey yok. Seni seviyorum.” demesinin ardından Milady Meme Coin’in (LADYS) fiyatı yüzde 5 binden fazla arttı.

Ancak bu iki kripto para dışında da dikkat çeken altcoinler bulunuyor. Bunlardan biri, yPredict diğeri ise Launchpad XYZ. Yatırımcılar yPredict satın almak ve Launchpad XYZ token satın almak için bazı araştırmalarda bulunuyor. Biz de dikkat çeken bu altcoinlerine yakından bir bakış sunduk.

Dikkat Çeken Altcoinler

  1. yPredict (YPRED) – Kripto Yatırımcıları İçin Hepsi Bir Arada Yapay Zeka Destekli Analiz Platformu
  2. Launchpad XYZ (LPX) – Web3 ile İlgili Her Şey İçin Yatırım Merkezi

yPredict (YPRED) – Kripto Yatırımcıları İçin Hepsi Bir Arada Yapay Zeka Destekli Analiz Platformu

yPredict, kripto yatırımcılarının daha iyi alım satım kararları vermelerine yardımcı olmak için AI teknolojisini kullanan bir platform. Bu hepsi bir arada platform, kripto fiyat hareketlerini analiz etmek, araştırma yapmak ve alım satım yapmak için çok çeşitli araçlar sunuyor.

YPRED, yPredict’in yerel kripto parası olarak öne çıkarken platformun işleyişinde önemli bir rol oynuyor. Kullanıcılar, YPRED tokenleri ile tahminler yapabiliyor, tahminleri oylayabiliyor ve tahminlerin sonuçlarını belirlemeye yardımcı olabiliyorlar. YPRED tokeni, platformdaki tüm işlemlerin merkezinde yer alıyor. Ayrıca kullanıcıların, platformun sunduğu çeşitli hizmetlere erişimini sağlıyor.

yPredict’i kullanan herkes kendi yapay zeka modellerini oluşturabiliyor ve bunları platformun pazarında paylaşabiliyor. Yatırımcılar, bir analist veya borsacı tarafından oluşturulan bir modele abone olabiliyorlar, böylece yPredict’in AI tabanlı araçlarından yararlanmak için bir programlama uzmanı olmaları gerekmiyor. Aynı zamanda, uzmanlar ve geliştiriciler, yatırımcıların kullanması için modeller oluşturarak pasif gelir elde edebiliyorlar.

Öte yandan yPredict otomatik grafik desen analizi, gösterge analizi ve duyarlılık analizi sunuyor. Tüm bu analiz araçları, yatırımcıların kripto piyasasının gürültüsündeki kalıpları bulmalarına yardımcı olmak için yapay zeka tarafından destekleniyor.

yPredict’i kullanmak için yatırımcıların projenin YPRED tokenini kullanarak bir abonelik satın almaları gerekiyor. YPRED şu anda ön satışta ve potansiyel yatırımcılar yPredict token satın almak için web sitesini ziyaret edebilirler.

Sonuç olarak, yPredict ve YPRED tokeni, kullanıcıların gelecek olaylar üzerine tahminler yaparak potansiyel kazançlar elde edebilecekleri, şeffaf ve güvenilir bir platform sunuyor. yPredict, blok zinciri ile yapay zeka teknolojisinin sunduğu benzersiz avantajları kullanarak, tahmin piyasalarını yeniden tanımlamayı ve geniş kitleler için erişilebilir hale getirmeyi hedefliyor.

Launchpad XYZ (LPX) – Web3 ile İlgili Her Şey İçin Yatırım Merkezi

Launchpad XYZ, blok zinciri tabanlı, yeni kripto projelerine halka açık satış öncesi erişim sağlayan bir platform.
Platform, mevcut kripto ön satışları, yaklaşan NFT basımları, popüler tokenler ve diğer ilgili bilgiler hakkında kapsamlı bilgiler sunan bir dizi veri panosu sunuyor.

Launchpad XYZ’nin temel amacı, yatırımcılara kripto para piyasasının karmaşık ve çoğu zaman bunaltıcı manzarasında gezinmelerinde yardımcı olmaktır. Launchpad XYZ, yatırımcılar için araştırma kaynaklarını birleştirerek çeşitli sinyalleri entegre eden ve bunları kullanıcı dostu metrikler aracılığıyla sunan birleşik bir platform sağlıyor. Böylece yatırımcıların birden fazla platformda gezinme ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Yatırım analizinde kullanılan metriklerden biri, yatırımcılara bir varlığın önemli bir büyüme için hazır olup olmadığını veya düşüşün eşiğinde olup olmadığını gösteren tekil bir sayısal değer olan Launchpad Quotient olarak öne çıkıyor.

Launchpad Quotient, yatırımcılar tarafından kripto ön satışları gibi fırsatlara öncelik vermek için kullanılabiliyor ve böylece kaynakları tahsis etmek için en umut verici tokenlerin belirlenmesini kolaylaştırıyor.

Launchpad XYZ, metaverse girişimleri, oyna-kazan (P2E) oyunları, NFT koleksiyonları ve kripto para ön satışlarını kapsayan Web3’ün çeşitli segmentlerine hitap eden bir dizi gösterge tablosu sunuyor.

Projenin NFT’ler için bir pazar yeri, yeni oluşturulan NFT koleksiyonlarının sergilenmesi ve satışı için bir platform sağlayacağı söyleniyor.

Launchpad XYZ’nin potansiyelini tam olarak kullanabilmek için, kullanıcıların platformla ilişkili LPX tokenine sahip olmaları zorunlu.

Bu ödeme yöntemi, alım satım, listeleme ve veri ücretleriyle ilgili masrafları karşılamak için kullanılıyor. İlgilenen yatırımcılar Launchpad XYZ token satın almak için şu anda devam eden ön satış etkinliğine katılabilir.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl