KuCoin, The Ascent tarafından “kripto meraklıları için en iyi uygulama” seçildi

Finansal ürünleri inceleyip değerlendiren bir The Motley Fool hizmeti olan Ascent, "kripto meraklıları için en iyi uygulama" olarak KuCoin'i ödüllendirdi.

Basın bülteni

2 Şubat 2022’de Ascent, Kucoin’i kripto meraklıları için en iyi kripto para alım-satım uygulaması olarak seçti. Bununla ile birlikte KuCoin kripto borsasının rekabetçi ücretler oluşturma, sağlam güvenlik, şeffaflığı koruma ve müşteri kurallarını anlamada gösterdiği çaba da ödüllendirildi.

KuCoin ile birlikte Gemini, Coinbase Binance.US, Crypto.com , Uniswap ve FTX de değerlendirildi.

Ascent, finansal ürünleri inceleyip değerlendiren bir The Motley Fool hizmeti. 2020’den bu yana kredi kartları, bankacılık, borsalar, kripto para borsaları ve uygulamaları, ipotek borç verenleri, araba sigortası ve kişisel krediler dahil olmak üzere yedi ana kategoride en iyi hizmet sağlayacıları seçiyor. Ascent uzmanlarına göre, çoğu insan için en iyi seçenek olarak görülen firmalar ödüle layık oldu. Bunlar arasında Wells Fargo, Bank of America, Chase ve American Express gibi tanınmış şirketler var.

The Motley Fool hizmeti olan Ascent, en iyi kripto borsalarını belirlemek için şeffaf bir derecelendirme metodolojisi kullanıyor. Hizmet, rekabetçi ücretler, kripto para birimi seçimi, güvenlik ve şeffaflık ve uzman ekibi tarafından müşteri kurallarını bilmek dikkate alınan faktörler arasında yer alıyor. Bütün bunlara bakıldıktan sonra, kazananlar tarafsızlık ve adaleti sağlamak için oylama usulü ile belirleniyor. Uzmanlar ayrıca Altın Kural Kontrolünü de göz önünde bulundurarak “Bu firmayı/uygulamayı/hizmeti bir aile üyenize ve arkadaşınıza tavsiye eder misiniz?” sorusuyla kontrol sağlıyor.

The Ascent’in ödülü, Kucoin’in son yıllarda kullanıcı tabanı ve hacmindeki önemli büyümesini yansıtıyor. En son alınan verilere göre, küresel kripto para borsasının Aralık 2021’e kadar 207’den fazla ülkede 10 milyon kullanıcısı olduğunu görülüyor. Geçen yıl Kucoin’in kümülatif işlem hacmi 1 trilyon doları (spot ve vadeli İşlem) aştı ve günlük ortalama işlem hacmi 3 milyar dolara ulaştı. CoinMarketCap ve CoinGecko gibi büyük kripto sıralama sitelerinde KuCoin ilk beş kripto borsası arasında yer alıyor.

Çok sayıda altcoin‘e ev sahipliği yapan KuCoin, 1.100’den fazla işlem çifti bulunduruyor. Buna ek olarak, KuCoin’in yatırım ve araştırma kolu KuCoin Labs, metaverse ekosistemini ve diğer yenilikçi projeleri güçlendirmek için 100 milyon dolarlık bir fon sağladı ve erken aşamadaki projelere yatırım yapıp inkübe ederek altyapı gelişimini hızlandırmayı amaçladı.

KuCoin hakkında

Eylül 2017’de başlatılan KuCoin, 600’den fazla dijital varlıkla işlem yapılabilen küresel bir kripto para borsasıdır. Şu anda dünya çapında 207 ülke ve bölgede 10 milyon kullanıcısına spot alım satım, marjin alım satım, P2P fiat alım satım, vadeli işlem alım satım, bahis, ortaklık programı ve borç verme hizmetleri sunmuyor. KuCoin, 2018 yılında IDG Capital ve Matrix Partners’tan A serisi yatırım turunda 20 milyon dolar fon sağladı. CoinMarketCap’e göre KuCoin şu anda en iyi 5 kripto borsasından biri. Ayrıca Forbes, Kucoin’i 2021 için en iyi kripto para borsalarından biri olarak seçti.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl