Doge Killer (LEASH) işlem hacmi %1200 arttı

Shiba Inu ekosisteminde yer alan bir token olan LEASH'in işlem hacmi kısa sürede 13 katına çıktı. Fiyatta ise yüzde 60'ın üzerinde artış yaşandı.

Seyşeller merkezli kripto para borsası XT’de listelenmeye başlayan Doge Killer’ın (LEASH) işlem hacmi, yüzde 1230 oranında artış gösterdi ve 8 milyon 500 bin dolara ulaştı. Token’ın fiyatı da 430 dolardan 700 dolara, yüzde 60’tan fazla yükseldi.

LEASH’teki fiyat artışının nedeni henüz bilinmiyor. İşlem hacmindeki büyük artış ve fiyatta kaydedilen yükseliş, token’da büyük alım emirleriyle işlem yapıldığına işaret ediyor.

LEASH; BONE ve SHIB ile beraber Shiba Inu ekosisteminde yer alan bir token. Shiba Inu’da yatırımcılar ve topluluk, ikinci katman blok zinciri Shibarium’un piyasaya sürülmesini heyecanla bekliyor. Ethereum üzerinde çalışacak olan Shibarium’da LEASH, BONE ve SHIB token’ları kullanılabilecek. Ayrıca SHIB’in de geçtiğimiz günlerde Japonya’daki büyük kripto para borsalarından OKCoin Japan’da listeleneceği bildirildi.

Öte yandan LEASH, XT borsasında dün itibari ile alım satıma açıldı. Token için çekim işlemleri de bugün devreye girdi. 600’dan fazla coin’in listelendiği XT, geçtiğimiz günlerde de BONE’yi listelemişti.

Son olarak LEASH fiyatı, piyasaya çıktığı ilk günlerde 8 bin dolar civarında fiyatlanmıştı. Token, zaman ilerledikçe ciddi değer kaybına uğradı. Arzı 100 binin biraz üzerinde olan LEASH, 63 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl