LUNC Coin Tahmini Şaşırttı: 100 Dolarlık Terra Classic, Yatırımcısını Milyoner Yapar Mı?

Sponsorlu

Coinbase ve Binance borsalarına açılan davalar, kripto para piyasalarını baskı altında tutmaya devam ederken Terra Luna Classic (LUNC) boğaları, artan satış baskısına karşı savaşmaya devam ediyor.

Bilindiği üzere Terra Luna Classic topluluğu, geçtiğimiz mayıs ayında ABD dolarından ayrılan ve blok zincirinin başarısız olan stablecoin’i USTC’yi 1:1 dolar peg’ine geri döndürmeyi amaçlayan bir teklifi kabul etmişti.

Terra Classic blok zincirinin bakımından ve iyileştirilmesinden sorumlu çekirdek geliştirme ekibi olan Joint L1 Task Force’un yükseltme ve olası USTC repeg (yeniden dolara sabitlik) ve depeg (dolara sabitliği kaybetme) olaylarını simüle edeceği ifade edilirken Terra Classic topluluğunun aşırı yüksek olan token arzını azaltmak amacıyla LUNC tokenleri yakmaya devam ettiği biliniyor.

İlginizi Çekebilir | FED’in Faizi Sabit Tutmasına Rağmen Bitcoin Neden Düşüyor?

luncmetrics.com’a göre 18 Mayıs’tan bugüne 63,42 milyar LUNC tokenin yakıldığı bildirilirken bunun yarısından fazlasının Binance tarafından gerçekleştirildiği belirtiliyor.

LUNC’a inanan kripto meraklıları her ne kadar LUNC coinin bir gün tekrar 1 doları görebileceği umudunu taşısa da bunu gerçekleştirmek için LUNC token arzının 500 milyon bandına düşürülmesi gerekeceği ifade ediliyor.

LUNC arzının yüzde 99’undan fazlasının yakılması anlamına gelen bu durum, gerçek dışı bir token yakma tahmini olarak kabul edildiğinden 100 dolarlık Terra Classic’in yatırımcısını milyoner yapma ihtimalinin de pek mümkün olmadığı belirtiliyor.

Tüm bu bilgileri göz önünde bulunduran deneyimli yatırımcılar, LUNC alternatifi coinlere yöneliyor gibi görünüyor.

LUNC alternatifi projelerle ilgilenen yatırımcıların özellikle ön satış etkinliğinin tamamlanmasına çok az kalan AiDoge satın almak için oldukça hızlı hareket etmesi gerekiyor. Yine ön satış etkinliği devam eden coinlerden olan Wall Street Memes satın almak isteyen veya Launchpad XYZ satın alma düşüncesi olan yatırımcılar, tokenlerin fiyatı artmadan erken yatırımcı olma şansını bulabiliyor.

LUNC alternatifi olarak gösterilen bu kripto projelerini ve ön satış etkinliklerinin dinamiklerini inceleyelim.

LUNC Alternatifi Kripto Ön Satış Coinleri

  1. AiDoge
  2. Wall Street Memes
  3. Launchpad XYZ

LUNC alternatifi olarak gösterilen ve yatırımcısına kar getirme potansiyeli, 100 LUNC’un milyoner yapma ihtimalinden yüksek olan coinler arasında yapay zeka destekli meme coin girişimi AiDoge, topluluk destekli meme coin projesi Wall Street Memes ve Web3 portalı projesi Launchpad XYZ yer alıyor.

AiDoge Ön Satışında Son Günler

Yapay zeka destekli internet geyiği (meme) üreten kripto girişimi olan AiDoge projesinin ön satışında son günler yaşanıyor.

19 Haziran’da gerçekleşecek olan borsa listelemeleri öncesinde AiDoge satın almak için yatırımcıların son şansı gibi görünüyor.

AiDoge projesinde kullanıcılar meme oluşturmak için, devasa görüntü ve kripto haber veri kümeleri ile eğitilen yapay zeka sistemine metin komutları girerek meme’ler oluşturabiliyor ve bu meme’ler karşılığında gelir elde edebiliyor.

Platformun merkezinde yer alan native token olan AiDoge (AI), ön satış sayfasından 0,0000336 dolar fiyatla ETH, USDT (ERC20 veya BEP20), BNB veya kart kullanılarak satın alınabiliyor.

Yapay zekanın gündemde geniş yer bulduğu ve büyük heyecan uyandırdığı günümüzde gücünü yapay zekadan ve internet meme’lerinin popülerliğinden alan AiDoge, yatırımcılarını bekliyor.

Topluluk Odaklı Wall Street Memes Ön Satışı Hızlı İlerliyor

Ünlü milyarder Elon Musk’ın bile dikkatini çekmiş olan topluluk odaklı Wall Street Memes meme coin projesinin ön satışı oldukça hızlı ilerliyor.

Toplamda 2 milyar adet arzı bulunan Wall Street Memes projesinde bu arzın yüzde 30’unun topluluğa dağıtılacak olması, kripto meraklıları arasında heyecan uyandırıyor.

2,5 hafta gibi kısa bir zaman diliminde 7 milyon dolarlık fon toplamayı başaran projenin native tokeni WSM tokenin pratik bir faydası bulunmasa da projenin arkasındaki 1 milyon kişiyi aşan deneyimli topluluk ön satışa ivme kazandırıyor.

Elon Musk’ın birden çok kez Wall Street Memes Twitter paylaşımlarına yanıt vermiş olması ise projeye olan güvenin tahsis edilmesine katkı sağlıyor.

LUNC alternatifi projelere yönelen yatırımcılar, Wall Street Memes tokeni, ETH, BNB veya USDT (ERC-20 veya BEP-20) kullanarak Ethereum blok zinciri ve Binance Smart Chain üzerinden satın alabiliyor.

Web2 ile Web3 Arasındaki Köprü: Launchpad XYZ

Kullanıcıların Web3 tabanlı merkeziyetsiz ürün ve uygulamalara erişimine olanak tanıyacak olan Launchpad XYZ projesinin LPX token ön satış etkinliği, yatırımcıların dikkatini çeken bir başka ön satış olarak karşımıza çıkıyor.

Merkeziyetsiz hizmetlerden veri depolama araçlarına kadar bir yatırımcının ihtiyaç duyabileceği çok sayıda özelliğe erişim için kullanılacak olan LPX token ön satışında toplanan fonların 1 milyon dolara yaklaştığı görülüyor.

Her aşamada fiyatının artırıldığı LPX token, ETH, USDT veya kart kullanılarak satın alınabiliyor.

10 milyon kullanıcıyı Launchpad XYZ Web3 platformuna çekmeyi hedefleyen projenin teknik analiz dokümanında yer alan yol haritasına göre, LPX token borsa listelemelerinin 2023 yılının üçüncü çeyreğinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl