Mayıs’ta Amber Group: Chelsea sponsorluğundan Chainlink ortaklığına

Amber Group sponsorluğunda

Lider dijital varlık platformu Amber Group, oldukça aktif bir Mayıs ayını geride bıraktı. Şirket, Mayıs ayı boyunca Chelsea’den Chainlink’e kadar önemli ortaklıklara imza atarken çok sayıda da etkinlikte yer aldı.

Amber Group için Mayıs ayı böyle geçti:

Şirket haberleri: Chelsea ile anlaşma

3 milyar dolar değerlemeyle 200 milyon dolar yatırım alan küresel dijital varlık platformu Amber Group, Chelsea Futbol Kulübü ile 2022/23 sezonundan itibaren hem erkek hem de kadın takımlarının formalarında WhaleFin logosu yer alacak şekilde resmi forma kol sponsoru anlaşmasını duyurdu.

Amber Group x Chelsea ortaklığı
Amber Group x Chelsea ortaklığı

Şirket ayrıca, müşterilerin güvenliğini ve gizliliğini korurken Seyahat Kuralı’na uymak için Seyahat Kuralı Evrensel Çözüm Teknolojisi (TRUST) koalisyonuna katıldı.

Sürdürülebilirlik ortakları Zero Waste SG ve Balina ve Yunusları Koruma Topluluğu’nun katılımıyla Singapur, East Coast Park’ta bir plaj temizliği gerçekleştirildi.

Ürün geliştirme ve ortaklıklar: Chainlink ile iş birliği

Amber, geçen ay Chainlink ile önemli bir ortaklığa imza attı. Şirket, bu iş birliği ile müşterilere daha güvenli ve güvenilir varlık işlemi fiyatlandırma hizmetleri sunmaya yardımcı olmaya başladı.

Basından

Coinquora: Amber Group, Chelsea FC’nin resmi forma kol sponsoru oldu
Yahoo Finance: Amber Group, Chelsea ile forma ortaklığını duyurdu
Disruption Banking: Amber Group, 2022 Q3 Openverse ve Metaverse’e Giriş
Bitcoinist: Amber Group, daha güvenilir varlık işlem fiyatlandırması için Chainlink ile ortaklık kurdu
Benzinga: Amber Group, müşterilerin blok zinciri ekonomisinde daha fazla değer elde etmesine yardımcı olmak için Chainlink’i entegre ediyor

Etkinlikler ve medya çalışmaları

Amber Group CEO’su Michael Wu, Metaverse ile Web3 hakkındaki görüşlerini paylaşmak için Macquarie Australia Konferansı’na katıldı.

Amber Group CEO'su MB Avustralya konferansı
Amber Group CEO’su MB Avustralya konferansı

Yönetici ortak Annabelle Huang, Web3 girişimlerinin nasıl oluşturulacağı hakkında konuşmak için CMU T&E tarafından düzenlenen bir web seminerine katıldı.

Annabelle Huang, bunun devamında farklı piyasa yapılarındaki fırsatları tartışmak için CoinDesk tarafından düzenlenen bir panelde konuştu.

Amber Group Avrupa Genel Müdürü Sophia Shluger, kurumların Bitcoin’in ötesine nasıl geçtiğini ve daha geniş dijital varlık sınıfını nasıl benimsediğini tartışmak için Londra AIM Zirvesi’nde bir panelde sektör hakkında bilgi verdi.

Avrupa Genel Müdürü Sophia Shluger, bunun dışında Ethereum 2.0, DeFi Hareketi, Zincirler Arası Köprüler ve DAO ile ilgili derinlemesine bilgi vermek için BTS Labs ile bir YouTube canlı oturumuna katıldı.

Diğer Avrupa Genel Müdürümüz Oksana Grinchak, piyasadaki kaoslar ve kripto için sırada ne olduğunu tartışmak için Macro Hive tarafından düzenlenen bir web seminerine katıldı.

Amber Group Avrupa Genel Müdürü Francesco Adiliberti, İsviçre’deki BT ekosistemi hakkındaki görüşünü paylaşmak için Dukascopy Bank’ın ev sahipliğinde bir panelde bulundu.

Amber Group’un Kıta Avrupası Kıdemli BD Direktörü Stefan Becker, Kıbrıs’ta düzenlenen Blockchain Fest 2022’de çeşitli röportajlar verdi ve Tokyo’daki NexTech Expo Week’e katılarak Expo ziyaretçilerine WhaleFin, Blue Whale Club ve Openverse’i sergiledi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl