Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

John McAfee, kendi kripto parasını çıkarıyor

Ünlü siber güvenlik uzmanı John McAfee, bu sonbaharda kendi kripto parasını çıkaracağını duyurdu.

john-mcafee

Kripto para savunucusu, Bitcoin boğası ve ünlü siber güvenlik uzmanı John McAfee, kendi kripto parasını çıkaracağını duyurdu.

İnternet sitesine göre, “McAfee Freedom Coin” adı verilen kripto para, bu sonbaharda piyasaya sürülecek. Buradaki açıklamaya bakıldığında McAfee Freedom Coin’in ekonomik özgürlüğe ulaşmak için geleneksel para birimleri, varlıklar ve borsalardan tam izolasyon ve bağımsızlığı amaçladığı anlaşılıyor.

McAfee, “İtibari para birimleri ve diğer kripto paralar ile bağlantısı kesilen bir coin’e ihtiyaç var. Sıfır nakdi değere sahip fakat evrensel olarak kabul edilen bir coin… Herhangi bir emtiaya dayanmıyor ve herhangi bir dış öğe ya da varlığın değerine veya davranışına bağlı değil. Coin’in değeri, diğer para birimlerine karşı daima sıfır olacaktır ama doğal piyasa değeri, büyümek için tamamen özgür” diyor.

Ayrıca McAfee, kripto paranın bir ICO aracılığıyla piyasaya sürülmeyeceğini, madenciliği olmayacağını, airdrop yoluyla verilmeyeceğini ve borsalarda listelenmeyeceğini söyledi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl