“Binance’te listelenecek” deyip 8 milyon dolarlık WIF meme token’ı aldı

Kripto paralarda son dönemde meme coin furyası yaşanırken, kendisini "Binance'te içeriden bilgi alan kişi" olarak tanımlayan bir balina, 8.6 milyon dolar harcayarak WIF adındaki token'ı aldı. Bu kişinin, Binance'in, token'ı listeleyeceği yönünde bir bilgi yaymak ve kazancını katlamak istediği iddia ediliyor.

Kripto paralarda meme coin’lerin getirdiği büyük kazançlar, yatırımcıları iştahlandırmaya devam ederken, borsalar da boş durmuyor. Son günlerin önplana çıkan meme coin’i olan WIF, Gate.io ve Huobi borsaları tarafından da listelenirken, bir balinanın yaptığı milyonlarca dolarlık alım ise dikkat çekti.

Kendisine “Binance insider’ı” diyor

Balina, Solana ağındaki bu meme coin için 8.65 milyon dolar değerde 86 bin 700 SOL harcadı. 17.2 milyon adet WIF alan bu kişinin kendisine, “içeriden bilgi alan kişi” anlamına gelen “Binance insider’ı” demesi de dikkat çekiyor.

Ucuz fiyattan da almış

Zincir üstü takip platformu Lookonchain’in verdiği bilgilerde ayrıca bu balinanın daha önce de indirimli fiyattan WIF aldığı belirtildi. Şu an 0.2 dolar civarında olan WIF token’ı sadece 0.01 dolardan almayı başaran yatırımcı, en fazla WIF tutan ikinci hesap konumuna geldi.

Bu kişinin kendisine “Binance insider’ı” demesinin altında ise WIF token’ın Binance’te listeleneceği algısını yaratma isteği olduğu belirtiliyor.

Son dönemde Solana ağında birçok meme token üretilirken BONK bunların en fazla getiri sağlayanı olmuştu. Daha sonra çıkarılan SILLY, ANALOS ve POPCAT gibi coin’ler de kısa sürede kat kat artış yaşamışlardı.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl