Metaverse projesi Bloktopia (BLOK), OKEx’te listelendi

OKEx sponsorluğunda

Kripto para borsası OKEx, Bloktopia’nın BLOK token’ını BLOK/USDT işlem çifti ile listelemeye başladı. BLOK yatırma işlemleri dün TSİ 11.00’de, alım satımlar ise 14.00’te açıldı.

BLOK/USDT işlem çiftiyle alım satımlara başlamak için OKEx’i ziyaret edin.

Bloktopia (BLOK) için her yönüyle bir metaverse projesi denebilir. Kendini “Merkezi olmayan metaverse” olarak tanımlayan proje, Polygon üzerine inşa edildi ve Polygon tarafından destekleniyor. Bloktopia, kripto para topluluğu için benzersiz bir VR deneyimi sunmayı, kullanıcıları tek bir sürükleyici ve ilgi çekici ortamda bir araya getirmeyi vadediyor.,

Bloktopia, Bitcoin’in 21 milyonluk arzına atıfla 21 seviyeden oluşan bir gökdelen. Token sahipleri, “Bloktopyalılar” olarak adlandırılıyor. Resmi internet sitesindeki bilgilere göre Bloktopyalılar, gayrimenkul sahipliği, reklam geliri, oyun oynama, ağ kurma ve çok daha fazlasıyla gelir elde edebilecekler.

Bloktopia’nın en büyük yatırımcısı ise The Sandbox’un sahibi olan Animoca Brands.

  • Varlık adı: Bloktopia
  • Kısaltma: BLOK
  • Toplam arz: 200.000.000.000

Risk uyarısı: Dijital varlıkların ticareti önemli riskler içerir ve yatırılan sermayenizin kaybolmasına neden olabilir. İlgili riskleri tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi göz önünde bulundurduğunuzdan ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye aldığınızdan emin olmalısınız.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl