Michael Saylor’dan Shiba Inu (SHIB) eleştirisi: Jack Dorsey’e yanıt verdi

Bilançosunda 100 binden fazla BTC bulunan ABD’li yazılım şirketi MicroStrategy’nin CEO’su Michael Saylor, Shiba Inu (SHIB) ile ilgili eleştirel bir yorum yaptı.

Saylor’ın yorumu, Twitter CEO’su Jack Dorsey’in bir tweet’i üzerine geldi. Dorsey, tweet’inde Coinbase’in mobil uygulamasının App Store’daki başlığını “Coinbase: Trade BTC, ETH, SHIB” şeklinde değiştirmesine bir ekran görüntüsüyle tepki gösterdi. Saylor da buna cevap olarak şöyle dedi:

“0.0000~ gibi bir hedef fiyatı olan bir kripto varlık, ‘Dibe doğru yarış’ ifadesine yeni bir anlam kazandırır.”

Saylor’ın bu ifadelerine “Shib Army” olarak da bilinen Shiba Inu topluluğundan tepki gecikmedi. Birçok kişi, SHIB’in yükselen fiyat grafiğini tweet’leyerek MicroStrategy CEO’sunun haksız olduğunu iddia etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR – Shiba Inu (SHIB) Google aramalarında da rekor kırdı

Saylor, daha önce de Dogecoin hakkında “Bahis oynamanın bir başka yolu” demişti. Dogecoin’in kripto para evrenine katkı sağladığını savunan Saylor, “Bence DOGE evrene bir eğlence getiriyor. Büyük bir farkındalık ve coşku da yaratıyor. İnsanlar borsalara üye oluyorlar, hesap açıyorlar. Bu önemli…” şeklinde konuşmuştu.

Bu arada Coinbase, App Store üzerinde geçtiğimiz günlerde bir numaraya yükseldi. Coinbase uygulamasının bu kadar ilgi görmesinde Shiba Inu’daki fiyat artışının etkisi olduğu düşünülüyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. Mahmut Cevapla

    Sohbetinize katılmak feyz almak isterim