McGlone: Bitcoin ve altın fiyatında yükseliş için önemli işaretler var

Bitcoin'le ilgili sürekli olarak 100 bin dolar hedefini yineleyen Bloomberg baş emtia stratejisti Mike McGlone, en büyük kripto paraya yılın ikinci yarısında altın ve uzun vadeli tahvillerin de eşlik edeceğini belirtti. McGlone ayrıca "Bitcoin'in 100 bin dolara gitmesini ne durdurabilir bilmiyorum. Bu sadece zaman mesekesi" yorumunu yaptı.

Bloomberg’in tanınan uzmanı Mike McGlone, Twitter’dan attığı tweet’le altın ve Bitcoin’in benzer düzeltmeler yaptığını belirtti.

30 yıllık Hazine tahvillerinin getirisinin yüzde 2’nin altında kalmasının Bitcoin ve altın için iyi olduğunu yazan McGlone şu ifadeleri kullandı:

“Bitcoin, altın ve uzun vadeli tahviller: İşte bu 3 arkadaş yılın ikinci yarısındaki yükseliş için önemli işaretler veriyor. ABD 30 yıllık tahvil getirisi %2nin altında ve bu Bitcoin ile altın için iyi. Hisse senetleri piyasasının tersine analog olan değer saklama aracı ile onun yeni dijital versiyonu, önemli düzeltmeleri paylaşıyor”

“Bitcoin’in 100 bin dolara gitmesi sadece zaman meselesi”

Bloomberg’in televizyon kanalında da bir programa katılan McGlone, Bitcoin’in, yılın ikinci yarısında Ethereum’un yükseliş hızını yakalayabileceğini ve 100 bin dolara çıkabileceğini söyledi:

“Ben 100 bin dolara hızlıca bir yükseliş olacağını düşünüyorum. Buraya ulaşması için birçok işaret var. Bu işaretlerden sonuncusu Bitcoin’in Ethereum’un hareketlerini takip etmesi. Yılın ikinci yarısında ikisi de yaklaşık %45 arttı. Bence, Bitcoin’in 100 bin dolara gitmesi bu sadece zaman meselesi. Onu ne durdurabilir bilmiyorum. Altın 1700 dolarda, Bitcoin ise 30 bin dolarda çok iyi destek buldular. Dolayısıyla bu iki varlıkta da benzerlik görüyorum.”

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl