Minterest’te ikinci alokasyon etkinliği devam ediyor

Sponsorlu

DeFi (merkeziyetsiz finans) alanı, gelişerek ilerlemeye devam ediyor. Son verilere göre, DeFi protokollerinde kilitli toplam değer, 200 milyar dolar civarında. Bu rakam, 1 yıl önce 25 milyar dolardı.

DeFi alanı bu patlayıcı büyüme karşısında elbette sorunlarla da yüzleşiyor. Son derece karmaşık kullanıcı deneyimi, zincirler arası etkileşimde eksiklikler, protokollerde yaratılan değerin tam olarak kullanıcılara yansıtılamaması bunlardan bazıları. Geçen sene önde gelen yatırım şirketlerinden 6.5 milyon dolar yatırım alan DeFi lending (borç verme) platformu Minterest, eski DeFi protokollerinde var olan bu gibi sorunları çözüme kavuşturuyor. Minterest, DeFi protokolleri arasında uzun vadeli en yüksek getiriyi sağlamayı vadediyor. Platform bunu, geliri katkıda bulunan kullanıcılarına otomatik olarak aktaran dünyanın ilk geri alım mekanizmasıyla yapıyor.

Bugünlerde, henüz piyasaya sürülmeyen Minterest’in MNT token’ını bir borsada listelenmeden önce alma imkanı tanınacak Topluluk Alokasyon Etkinliği’nin ikincisi düzenleniyor.

Topluluk Alokasyonu aşamasında Minterest’in Telegram kanalındaki Minterest Sign-up’a kayıt olan herkese 100 ile 500 dolar arasında garantili bir alım hakkı tanınacak.

Topluluk Alokasyon Ekinliği, katılımcılara şu ödülleri sağlayacak:

  • LBP (Liquidity Bootstrapping Pool) havuzundaki en düşük ortalama fiyat üzerinden garantili alokasyon hakkı. Bu değerin nasıl hesaplandığını görmek için buraya bakılabilir.
  • Tüm NFT çekiliş biletlerinin aktivasyonu, etkinliğe katılım ile NFT kazanma şansı ve 2022 ilk çeyreğinde yapılacak Minterest protokolünün özel lansmanı esnasında ön-madenciliğe erişim imkanı.

Topluluk Alokasyon Etkinliği 2’ye nasıl katılınır?

1. adım: Whitelist

Whitelist’e e-mail onayı ile katılmak

10.01.2022 – Aralık 2021’de Minterest’in Telegram kanalındaki Minterest Sign-up linkine kayıt olanlar [email protected]’dan bir e-mail alacaklar. Lütfen gelen mail adresini iki kez kontrol edin ve sonrasında whitelist’i tamamlamak için gereken adımları yerine getirin.

Whitelist’e doğrudan erişim

10.01.2022 – 24.01.2022 – Whitelist’e erişim imkanı doğrudan https://minterest.com/nextlevel adresinden de yapılabilmektedir.

Whitelist süreci

10.01.2022 – 24.01.2022 – Whitelist’e katılım, gelen mail’deki butona basarak ve gerekli aktiviteleri yerine getirerek sağlanabilecek. Etkinliğe katılmak için; katılımcılar e-mail adreslerini ve MetaMask cüzdan adres bilgilerini paylaşmak zorundalar. Ayrıca Minterest’i Twitter’dan takip etmeleri gerekiyor.

Whitelist için gerekli aktiviteleri yerine getirdikten sonra, [email protected] adresinden bir onay e-mail’i alacaksınız. Bu e-mail’de size ait referans kodu olacak ve mail’deki linke tıklayarak whitelist’e katılmış olacaksınız.

Referans olup kazanın

Minterest, topluluğundaki büyümeden dolayı memnun. Arkadaşlarınıza her referansınızda, 1 adet daha NFT çekiliş bileti kazanmanız mümkün olacak.

2. Adım: Topluluk Alokasyon etkinliğine deposit etmek

Topluluk Alokasyon Etkinliğine erişim

24.01.2022 – 31.01.2022 – 24 Ocak tarihi 16:00’da (GMT+2) bir e-mail alacaksınız ve Topluluk Alokasyon Etkinliğine deposit linki gelecek. Etkinlik bir hafta sürecek ve bu süre zarfında 500 USDC’ye kadar yatırım hakkınız olacak.

MetaMask cüzdanınız ile deposit yapabileceksiniz. Ethereum ve Binance Smart Chain ağları, etkinlik kapsamında destekleniyor olacak.

Deposit adresiniz aynı zamanda Moonbeam ağı alıcı adresiniz olarak kaydedilecek (Moonbeam; Ethereum ve Binance Smart Chain ile aynı cüzdan yapısına sahip) ve MetaMask cüzdanınızı bağladığınızda otomatik olarak gerçekleşecek.

Son onay e-mail’i

24.01.2022 – 31.01.2022 – Deposit işlemini tamamladıktan sonra, bir onay e-mail’i daha alacaksınız. Bu e-mail’de varlıklarınızın güvenle Minterest’e ulaştığı ifade ediliyor olacak.

Token fiyatının konfirmasyonu

Deposit işleminizden sonra tam olarak ne kadar token alacağınız, 11 Şubat 2022’de tamamlanacak LBP Token Etkinliği sonrasında belli olacak. Aynı gün, kaç adet MNT token alacağınıza dair bir e-mail alacaksınız. MNT token fiyatı daha önce de belirtildiği gibi en düşük ortalama fiyattan hesaplanacak.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl