Mithril, Bithumb haberiyle yüzde 180’den fazla değerlendi

Bugün, dünyanın en büyük borsalarından biri olan Güney Kore menşeili Bithumb, Mithril'i listeleyeceğini duyurdu. Duyuruyla birlikte Mithril'in fiyatı yüzde 180'den fazla değerlendi.

Son zamanlarda yaşadığı sert yükselişlerle dikkatleri üzerine çeken Mihtril’in ne olduğuna ve projenin neyi amaçladığına dair bir rehber yazısı yayınlamıştık.

Rehberde ayrıca Mithril’in şu anda yalnızca OKEx üzerinde işlem gördüğüne dikkat çekmiştik. Bu durum esasen Mithril’in farklı ve önemli bir borsada daha işlem görmesi halinde yüksek ihtimalle daha fazla değerleneceği anlamını taşıyordu.

Bugün, dünyanın en büyük borsalarından biri olan Güney Kore menşeili Bithumb, Mithril’i listeleyeceğini duyurdu. Şu an OKEx üzerinde işlem gören Mithril, bu haberle birlikte hızla yükselerek yatırımcılarına yüzde 180 gibi içinde bulunduğumuz piyasa koşullarında elde edilmesi zor bir getiri sağladı.

Mithril’in piyasa değeri 150 milyon doları aşarken en büyük 78. dijital para haline geldi. 0.55$’dan işlem gören Mithril, piyasa değeriyle 78. olmasına karşın 24 saatlik hacimde ilk 10’a girmeyi başardı.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl