Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Edward Snowden’dan Zcash ve Monero yorumu

ABD’li bilgisayar uzmanı Edward Snowden, dünyanın en iyi dijital para birimlerinden ikisi üzerine Twitter hesabından görüşlerini bildirdi. Snowden, Zcash ve Monero‘nun kullanıcılara daha güvenli ve tamamen anonim işlemler sunarak diğer dijital para birimlerinden farklı olduğunu öne sürüyor. Snowden’ın görüşleri, veri güvenliği ve anonimliği konusunun dünyaca ünlü bir savunucusu olması nedeniyle önemli. @masonic_tweets adlı bir kullanıcı Twitter hesabı üzerinden, “Zcash, profesyonel ve akademik kriptograflar tarafından tasarlanan tek altcoin. Yok saymak zor.” şeklinde bir tweet attı. Snowden ise bu tweet’i alıntılayarak, “Katılıyorum....

ABD’li bilgisayar uzmanı Edward Snowden, dünyanın en iyi dijital para birimlerinden ikisi üzerine Twitter hesabından görüşlerini bildirdi.

Snowden, Zcash ve Monero‘nun kullanıcılara daha güvenli ve tamamen anonim işlemler sunarak diğer dijital para birimlerinden farklı olduğunu öne sürüyor.

Snowden’ın görüşleri, veri güvenliği ve anonimliği konusunun dünyaca ünlü bir savunucusu olması nedeniyle önemli.

@masonic_tweets adlı bir kullanıcı Twitter hesabı üzerinden, “Zcash, profesyonel ve akademik kriptograflar tarafından tasarlanan tek altcoin. Yok saymak zor.” şeklinde bir tweet attı.

Snowden ise bu tweet’i alıntılayarak, “Katılıyorum. Zcash’in gizlilik teknolojisi onu en ilgi çekici Bitcoin alternatifi haline getiriyor. Bitcoin harikadır ancak özel değilse güvenli değildir.” ifadelerini kullandı.

Snowden ayrıca Monero hakkında ise büyük bir proje olduğunu ancak amatör kripto ile ilgili birtakım problemleri bulunduğunu, bu problemlerin ise büyük sonuçlar doğurduğunu söyledi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl