Blur ikinci airdrop’unu başlatıyor: 300 milyon token dağıtılacak

OpenSea platformuna en büyük rakip olma iddiasıyla piyasaya giren ve geçtiğimiz günlerde milyonlarca dolarlık token'dan oluşan bir airdrop yapan NFT pazar yeri Blur, "ikinci sezon" adını verdiği planlama ile yeni bir airdrop yapacağını açıkladı.

NFT platformu Blur, kullanıcıları daha çok çekmek için teşvik programlarını sürdürüyor. Platform yaptığı açıklamayla ikinci airdrop programını da duyurdu. Bu airdrop’la birlikte toplamda 300 milyon token dağıtılacak.

Sadakat programı devreye giriyor

Platformun “ikinci sezon” adını verdiği programda sadakat puanlaması da olacak. Daha çok Blur kullanan ve diğer platformlardan uzaklaşan kullanıcıların sadakat puanı da bir o kadar artacak. Kullanıcının sadakat puanı, listelediği NFT adediyle belli olacak. Buna göre artan sadakat puanı da, elde edilecek olan BLUR token sayısında belirleyici olacak.

Tweet’ler bile puanı artırabilir

Blur platformu, bu yeni sadakat sistemini Twitter’dan da duyururken, ilginç de bir detay verdi ve tweet’lerin RT edilmesi ya da yorumla birlikte paylaşılmasının bile sadakat puanını artırabileceği kaydedildi. Bu durum, sadece tweet paylaşımıyla birlikte BLUR token kazanılmasının da önünü açıyor. Ancak tweet etkileşim hesaplamasının nasıl yapılacağı ve tam olarak neye göre BLUR verileceği konusunda bilgi verilmiş değil.

OpenSea’nin de, sektöre agresif şekilde giriş yapan Blur’e, yine bir token ile cevap verebileceği konuşuluyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl