Ben Mauro’nun beklenen EVOLUTION NFT serisi yarın satışa çıkıyor

Basın bülteni

Arkasında Samsung, Warner Music, Coinbase Ventures, Andreessen Horowitz, Digital Currency Group gibi önemli destekçilerin olduğu ve dünyanın ilk Blockchain tabanlı oyunlarından CryptoKitties’in yaratıcısı Dapper Labs tarafından oluşturulan Flow platformu, bugünlerde adından sıkça söz ettiriyor.

Yeni nesil uygulamalar, oyunlar ve dijital varlıklar için yepyeni bir blok zinciri olan Flow, son dönemde NBA lisanslı Flow blok zincirinde çalışan NBA Top Shot uygulamasıyla da manşetlere çıktı. Bir oyun anının kısa videosunu içeren NFT tabanlı dijital kartların alınıp satılabildiği NBA Top Shot, kısa sürede kripto koleksiyon sektöründe zirveye oturdu. Son veriler, NBA Top Shot’ta satış hacminin 280 milyon dolar olduğu, toplam alıcıların ise 90 bine dayandığını gösteriyor.

NBA Top Shot’tan VIV3’ye

Flow’un NBA Top Shot gibi uygulamaları rekorlar kırıp dijital dönüşümde bir dönüm noktası oluştururken platform, yarın NFT pazar yeri VIV3 ile önemli bir açık artırmaya da ev sahipliği yapacak.

EVOLUTION serisi VIV3’de satışa çıkıyor

Ünlü kıdemli konsept tasarımcısı ve sanat yönetmeni Ben Mauro’nun EVOLUTION serisi NFT’leri yarın TSİ 18.00’de VIV3’de satışa çıkacak. EVOLUTION serisi, hem yaratıkların hem de Ben’in bir sanatçı olarak evrimini temsil ediyor. Proje, 10 yıldır oluşturuluyor. Mauro, oyun ve film endüstrisinde 12 yıldan daha uzun bir süredir devam eden çalışmalarıyla biliniyor. Call of Duty, Halo, Metal Gear Solid, ELYSIUM, Chappie, The Hobbit Trilogy, The Amazing Spiderman 2, Man of Steel ve daha birçok projede ünlü sanatçının imzası var.

EVOLUTION serisi, Mauro’nun VIV3’deki sayısı sınırlı olan ilk koleksiyon ürünleri olacak. EVOLUTION NFT’leri, üç katmanlı paketler hâlinde satışa sunulacak ve bunlar Common, Rare ve Legendary olarak belirlendi. Mauro, bu serinin ilhamını, Pokemon gibi kart oyunları ve NBA spor kartlarına olan hayranlığı ile filmler ve oyunlar için fantastik yaratıklar, karakterler ve uzaylılar oluştururken elde ettiği deneyimlerden aldığını söylüyor.

NFT piyasası, son dönemde ciddi bir büyüme kaydetti ve giderek daha fazla sayıda insan NFT’ler hakkında konuşuyor. Mauro’nun EVOLUTION serisi, gelişen NFT dünyasına adım atmak veya koleksyonlarını çeşitlendirmek isteyenler için iyi bir fırsat olabilir. Satışa katılmak için öncelikle VIV3 üzerinde bir hesap oluşturmak ve hesapta FLOW token’ı bulundurmak gerekiyor.

Bu arada Flow‘un geliştiricisi Dapper Labs, geçen ay 25 milyar dolarlık bir şirket olan Coatue Management liderliğinde gerçekleşen son finansman turunda 250 milyon dolar toplamıştı.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl