Notcoin çılgınlığı sürüyor: Bugün de rekor geldi

Telegram'ın "play-to-earn" token'ı olan Notcoin son günlerdeki yükselişine bugün de devam etti ve rekor seviyeye ulaştı. Binance borsasında da en çok işlem gören coin'lerden biri olan coin, son bir haftada %130'dan fazla yükseliş gösterdi.

not coin nedir

Kısa süre önce airdrop’unu tamamlayan, ardından büyük borsalar tarafından listelenen ve ciddi bir yükseliş yaşamaya başlayan Notcoin, bugün yeni rekorunu kırdı. 0.0124 dolar seviyesine ulaşan token son 24 saatte %35, son 1 haftada ise %130’dan fazla yükseldi. Notcoin, 1.2 milyar dolarlık piyasa değerini gördü.

25 Mayıs günü 500 milyon dolarlık piyasa değerine sahip olan Notcoin’in birkaç gün içerisinde 1 milyar doları aştığı görülürken, token iki gün önce en büyük 100 ktipto para arasına girmişti. Notcoin şimdi ise 81. sırada bulunuyor.

Binance’te Solana, DOGE ve XRP’yi geçti

Son 24 saatte 1.3 milyar dolarlık işlem hacmi yakalayan oyun token’ı, Binance üzerinde de en çok trade edilen 7. coin oldu. Notcoin bu anlamda Binance üzerinde Solana, Dogecoin, ve XRP’yi de geride bıraktı. Bu hacmin %42’lik bölümünü de Binance üzerindeki NOT/USDT işlem çifti oluşturdu.

PIXEL ve SAGA’yı da geride bıraktı

16 Mayıs günü yapılan airdrop 80 milyar adet token dağıtımı yapmıştı ve hemen ardından da büyük borsa listelemeleri gelmişti. Notcoin airdrop’u ve listelemeleri büyüks es getirirken, gelişmeler oyuncu sayısının da artmasını sağlamıştı. Notcoin, 2024’ün en büyük oyun token başlangıçları sıralamasında da PIXEL ve SAGA’yı geride bırakmıştı.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl