OmiseGO ve Kyber Network’te büyük sıçrama

Kripto paraların büyük çoğunluğu düşerken OmiseGO ile Kyber Network, Asya'dan gelen haberle birlikte sert yükselişler gördü.

Son birkaç haftadır yukarı yönde hareket eden kripto paralar, düzeltmelere başladı. Kripto para piyasası 400 milyon dolar seviyesinin altına düştü. Bitcoin, gün içine yüzde 6’lık bir düşüşle 9 bin doların altına geriledi ve şu an 8 bin 850 dolardan işlem görüyor. Altcoin’ler de büyük oranda kırmızı. Ancak altcoin’ler arasında yüzde 20’nin üzerindeki yükselişiyle OmiseGO dikkat çekiyor.

CoinMarketCap, son üç hafta içinde fiyatı iki katına çıkmış olan OMG için yüzde 26’lık bir fiyat artışı yaşandığını gösteriyor. Şu anda 21 doların biraz altında işlem gören OMG, dün bu saatlerde 16.5 dolardan tırmandı. Dijital para, geçtiğimiz Perşembe gününden bu yana yüzde 40 değer artışı kaydetti. Bu tablonun aylık versiyonu, 10 dolardan %100’lük bir sıçramayla daha etkileyici.

OMG, Bitcoin’e karşı da yüzde 31’in üzerinde değerlendi. Bu büyük artış, OMG’nin Bithumb üzerinde listeleneceği haberinin ortaya çıkmasıyla birlikte başladı.

Kyber Network’te artış daha büyük

Bugün Bithumb müşterileri için bir de airdrop kampanyası var. OmiseGO’ya ek olarak, Kyber Network de Bithumb üzerinde listelenecek. Kyber Network, bu haber üzerine BTC‘ye karşı yüzde 71’in üzerinde, dolara karşı ise yüzde 61 oranında değer kazandı.

Bu arada OmiseGO, daha önce bildirdiğimiz gibi Güney Kore’nin en büyük ikinci bankası olan Shinhan Bank ile ortaklık kurmuştu.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl