Ontology, artan popülaritesi ile büyümeye devam ediyor

NEO temelli bir token olan ONT'nin son günlerde yukarı yönlü ivmesi hız kazandı ve 2.7$ ile tarihinin en yüksek zirvesine ulaştı.

Ontology, geçtiğimiz gühaftalarda bir NEO airdrop’u ile piyasaya sürülmüştü. NEO temelli bir token olan ONT’nin son günlerde yukarı yönlü ivmesi hız kazandı ve 2.7$ ile tarihinin en yüksek zirvesine ulaştı.

Kötü piyasa koşullarına karşın ONT’deki bu yükseliş ve artan hacimler oldukça dikkate değer. Haberin yayına girdiği dakikalarda bir ONT, 2.7$ seviyesinde seyrediyor ve son 24 saat içerisinde ONT fiyatı yüzde 53 oranında artmış görünüyor. ONT ticaretinin yaklaşık yüzde 60’lık bir kısmı Binance üzerinde gerçekleşirken Binance’i Çin merkezli Huobi takip ediyor.

NEO’ya benzer lider platformlardan biri olma beklentisi taşıması nedeniyle fiyat nihayetinde tamamen farklı bir seviyeye ulaşabilir. Bununla birlikte ONT’nin buradan daha düşük seviyelere inmesi olası ve son yükseliş trendinde yapılan satın alımların risk taşıdığı bir gerçek. Ayrıca ONT’nin piyasaya çıktığından bu yana istikrarlı bir şekilde artmayı sürdürdüğünü söylemek mümkün.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl