Phemex’te yeni kampanya: Deneme fonuyla gerçek gelir elde edin!

Phemex sponsorluğunda

2021’de adeta fırtına estiren kripto para piyasası, 2022 ile birlikte biraz dinlenme modunda ilerliyor. Bir süredir Bitcoin başta olmak üzere kripto para fiyatları, düşük seviyelerde seyrediyor ancak farklı kazanç fırsatları tüm hızıyla devam ediyor. Phemex’te Sevgililer Günü’yle itibariyle başlayan “Phementine’ım Ol” kampanyası da bunlardan birisi.

7 Mart’a kadar devam edecek olan kampanyada katılımcılar, 1 BTC değerindeki deneme fonuyla Kripto Kazan varlık yönetimi ürününden getiri elde edebilecekler. Hesap açan ve kampanyadaki adımları tamamlayan her yeni kullanıcı, bir hafta boyunca Phemex Kripto Kazan’ın 7 gün sabit BTC hesabında kullanmak üzere 1 BTC deneme fonu alacak. Süre sonunda deneme fonları kaybolurken kazanılan tüm faiz gelirleri kullanıcının olacak.

10 şanslı kullanıcı için 30 bin SLP ödülü

Phemex’te Sevgililer Günü’yle itibariyle başlayan bir diğer kampanya ile tam 30.000 SLP dağıtılacak. 53 tane coinin alınıp satılabildiği borsada yeni listelenen SLP, GameFi ekosisteminin önde gelen platformu Axie Infinity’nin token’ı. Son günlerde dikkat çekici bir fiyat performansı sergileyen SLP, şimdi Phemex’te belirli görevleri yerine getiren şanslı kullanıcılara ücretsiz veriliyor. 21 Şubat’a kadar devam eden etkinlikte 10 katılımcı, toplam 30.000 SLP‘nin sahibi olacak. Her bir kazanan bugünkü fiyatlarla yaklaşık 100 dolar değerinde 3000 SLP alacak. Kazananlar, 28 Şubat’ta açıklanacağı kampanyada ödüller 7 Mart’dan itibaren dağıtılmaya başlanacak.

Kampanyayla ilgili kurallar ve diğer detaylar Phemex’in web sitesinde!

Phemex, hemen hemen her yeni gün yeni bir kampanyayla kullanıcılarını ödüllendiriyor. Bu kampanyaları ve Phemex ile ilgili önemli duyuruları kaçırmamak için sosyal medya hesaplarını takip edin:

Twitter
Instagram
Telegram

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl