Phemex’ten yılbaşına özel 120 bin dolarlık hediye kutusu

Phemex sponsorluğunda

Küresel kripto para borsası Phemex, yılbaşına özel, 120 bin dolarlık ödül havuzundan harika hediyeler kazanma şansı sunuyor. Kim bilir, belki de yeni yıla Phemex’in hediye edeceği bir iPhone 13 Pro Max ile girebilirsiniz.

120 bin dolarlık hediye kutusundan nasıl yararlanabilirsiniz?

Ödül havuzu için kampanya dönemi 14 Aralık – 25 Aralık 2021 olarak belirlendi. Kazananlar ise 3 Ocak 2022 tarihinde açıklanacak. Ödüller, 24 Ocak 2022 tarihinden itibaren dağıtılacak.

Kampanyada yer almak için şimdi Phemex.com’a girin.

Dört ayrı ödül havuzu bulunuyor, yani kazanmak için dört farklı yolunuz var! Her biri hakkında daha fazla ayrıntı ise şöyle:

Ödül havuzu 1: 20 bin dolarlık airdrop

Phemex’in linkteki Gleam kampanyasına katılan herkes arasından 20 bin dolarlık ödül havuzunu paylaşmak üzere 1000 kullanıcı seçilecek. Böylece her şanslı kazananın 20 dolarlık işlem bonusu olacak.

Ödül havuzu 2: 10 adet iPhone 13 Pro Max

Gleam kampanyasındaki görevlerden en az 11’ine katılıp tamamlayan 10 şanslı kullanıcı, her biri yaklaşık 1100 dolar değerinde olan iPhone 13 Pro Max kazanacak.

Ödül havuzu 3: Vadeli işlemlerde 40 bin dolarlık ödül

Gleam kampanyasındaki birkaç görev, vadeli işlem yapmayı gerektiriyor ve ilgili bonuslar, Gleam’deki görev açıklamalarına göre verilecek. Alım satım görevlerini tamamlayan kullanıcılara toplamda 40 bin dolarlık işlem bonusu dağıtılacak. Ödülü önce gelen alacak.

Ödül havuzu 4: 40 bin dolarlık yatırma ödülü

Phemex’in Gleam kampanyasındaki birkaç görev para yatırmayı gerektiriyor. İlgili görevleri tamamlayan kullanıcılar, toplamda 40 bin dolarlık işlem bonusunun sahibi olacaklar.

Kampanyaya katılmak, şartlar ve koşullar ile diğer detaylar için Phemex’in resmi sitesini ziyaret edin. Bitime sadece 5 gün kaldı, acele edin!

Phemex’te ödüller bitmiyor! 500 dolarlık çekilebilir ödül

Phemex Türkiye’nin resmi Twitter hesabında yer alan tweet’teki adımları uygulayan kullanıcılar, toplam 500 dolarlık çekilebilir ödülden pay alma şansı elde edecek. Etkinlik, 24 Aralık 2021’de son bulacak ve aynı gün kazananlar açıklanacak. 10 kişi, 50’şer doların sahibi olacak.

Singapur’un en verimli kripto para alım satım ve yatırım platformu Phemex, Morgan Stanley’in eski yönetici isimleri tarafından kuruldu. Kısa sürede hızlı bir büyüme kat eden platformun günlük işlem hacmi, birçok kez 10 milyar doları aştı. Phemex, kullanıcılarına özel, sık düzenlediği kampanyalarla da dikkat çekiyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl