Poloniex ile ilgili akıl almaz iddia!

Dünyanın en çok kullanılan Bitcoin borsalarından biri olan Poloniex ile ilgili şikayetler her geçen gün artarak büyüyor. Son olarak tarafımıza ulaşan bir Türk Poloniex kullanıcısı, bu borsada yaşadığı...

Dünyanın en çok kullanılan Bitcoin borsalarından biri olan Poloniex ile ilgili şikayetler her geçen gün artarak büyüyor.

Son olarak tarafımıza ulaşan bir Türk Poloniex kullanıcısı, bu borsada yaşadığı problemi bizimle paylaştı.

’35 bin Dolar’lık coin’lerimin bulunduğu hesabım hacklendi’

“Poloniex kapanıyor mu, dünyanın en büyük Bitcoin borsasında neler oluyor?” başlıklı haberimize yorum gönderen “Mehmet” ismindeki kullanıcı şunları söylüyor:

Ben de Alexander Levin isimli arkadaş gibi hacklenme vakası yaşadım bu Poloniex’te. Yaklaşık 35 bin dolarlık coinler vardı. 2FA kodum iptal edilip hesabım hacklendi, coinlerim çekilmeye çalışıldı. Ben olayları maile gelen bildirimlerden görebildim sadece. Hesabımı hemen dondurdum ve desteğe mesaj attım, 13 gün oldu hala dönüş yapılmadı. Benim düşünceme göre ya Poloniex hacklendi, bunu duyurmadı ya da üyelerinin coinlerini yüksek miktarda olanlardan başlayarak hortumluyor. Benim açıkçası umudum pek yok. Sizin de Poloniex’te coininiz varsa çekin ve kaçın bu borsadan. Çünkü kirli işler dönüyor. Hack saldırısı değil Poloniex çalışanlarının işi bu. Aksi olsa mesajlara cevap verirlerdi. 2 ay bekleyen var.

In this article

Katkıda Bulun