Kripto para borsası ProBit’ten popüler token’larda %50 indirim

Önemli kripto para borsalarından biri olan ve piyasada 5 senelik bir geçmişi bulunan ProBit Global, likit ve güvenli olan popüler token'ların kullanıcıları tarafından %50'lik indirimle alınabileceği bir kampanya başlatıyor.

ProBit sponsorluğunda

Küresel çapta en büyük ilk 20 kripto para borsasından biri olan ProBit, kullanıcılarına önemli fırsatlar sunan bir kampanyanın duyurusunu yaptı. ProBit Global Exclusive adındaki kampanya ile kullanıcılar, seçilmiş popüler token’ları indirimli olarak satın alabilecekler. Bu tokenlar, saygın ve piyasa değeri olan likit token’lar arasından seçilecek.

Borsa ayrıca, ProBit Global Exclusive kampanyası ile, tüm katılımcıların pastadan pay alacağını garanti ettiğini de belirtiyor.

Aşırı-katılım: Her bir katılımcının payı, başvuru miktarıyla orantılı olacak. Örneğin, kampanyaya 2 kat fazla abone katılırsa, tüm katılımcılar abone miktarlarının %50’sini alacaklar. Kampanyaya 10 kat fazla kişi katılır ise, tüm katılımcılar abone oldukları miktarın %10’unu alacaklar.

Normal Katılım: Kampanya satışında aşırı-abonelik gerçekleşmez ise tüm kullanıcılar abone oldukları miktarın tamamını alabilirler.

Gelecek vadeden blok zinciri projeleri ProBit Global Exclusive’e katılıyor. Tüm kullanıcılara yarı fiyatına popüler ve gelecek vadeden token’ları alma şansı veriliyor.

ProBit Global hacim yarışmaları

ProBit Global, devam eden hacim yarışmalarıyla kripto yatırımcılarına kazanmaları için birden fazla fırsat sunuyor. ProBit Global borsasında yer alan her hacim yarışması, kullanıcılar için toplam işlem hacmine göre sıralayarak yüksek kazançlı kripto ödülleri sunuyor. Yarışmalar ayrıca kripto yatırımcılarına alım satım stratejilerini test etme ve becerilerini geliştirme fırsatı sunuyor. Yatırımcılar, diğer yatırımcılarla rekabet ederek, bu bilgileri gelecekteki işlemlerini iyileştirmek için de kullanabiliyor. Bu yarışmalara sadece 100 PROB stake ederek katılım sağlanabiliyor.

2 haftada bir ‘airdrop pazartesileri’

ProBit Global, iki haftada bir yeni bir airdrop etkinliği yapıyor. ProBit Global’in ödüllü airdrop’larıyla pazartesileri artık daha heyecanlı! Sadece 4 basit görevi tamamlayarak yeni listelenen token’lardan kendi payınızı kolay bir şekilde alabilirsiniz. Ayrıca yarışma süresince arkadaşlarınıza referans verip onların ProBit Global’e üye olmasını sağlayarak referans yarışmasında üst sıralara çıkabilir ve en çok referans veren kullanıcılara verilen ödüllerden kendi payınızı kazanabilirsiniz.

ProBit Global işlem botları

ProBit Global’in kullanıcılar için işlem botlarıyla kusursuz entegrasyonu olduğu söylenebilir. ProBit Global, tescilli ve açık kaynaklı işlem yazılımlarıyla kolay API entegrasyonu sunarak kullanıcıların işlem stratejilerini güçlendirmelerine olanak tanıyor. ProBit Global her biri kendine özgü avantajlara sahip aşağıda belirtilen dört işlem botu için destek sunuyor:

  • Hummingbot: ProBit Global’de 1.000’den fazla piyasada algoritmik piyasa yapıcılığı
  • DeltaBadger: Otomatik dolar-maliyet ortalaması
  • Margin Algotrading: Otomatik alım satım stratejileri
  • BitUniverse: Otomatik grid işlemleri

ProBit Global Academy ve Learn & Earn ile hem öğrenin hem kazanın

Kripto yatırımcıları, tüm beceri seviyelerindeki yatırımcılara yardımcı olacak çok çeşitli bilgi materyalleri ile yatırım başarılarını artırmak için mevcut ProBit Global Academy kaynaklarından yararlanabilir. ProBit Global Academy, yeni başlayanlara yönelik makalelerden daha karmaşık yatırım açıklamalarına kadar, kullanıcıların kripto dünyası hakkında her şeyi öğrenebilecekleri bir alan olarak değerlendirilebilir. Ayrıca KYC ADIM 2’yi tamamlayan kullanıcılar, Learn ⁠⁠⁠ & Earn kurslarını izleyip okuyabilir, testlere girebilir ve ücretsiz kripto kazanabilir. Bu, herkesin farklı kripto para birimlerini keşfetmesine, onlara gerçekten sahip olmasına ve ilk elden denemesine olanak tanır!

Daha fazla bilgi için probit.com’u ziyaret edin.

ProBit Telegram: https://t.me/ProbitTurkish
ProBit Twitter: https://twitter.com/ProbitTurkce
ProBit İnstagram: https://www.instagram.com/probit_turkce/

Probit hakkında

2018 yılında kurulan ProBit Global, 800’den fazla kripto paraya ve binden fazla farklı piyasaya erişim sağlayan ilk 20 kripto para platformundan birisidir.

ProBit Global, kendisini hem deneyimli kripto yatırımcıları hem de yeni yatırımcılar için birinci sınıf bir borsa olarak konumlandırmayı hedeflemektedir ve dünya çapında 2 milyondan fazla aktif kullanıcıdan oluşan bir kullanıcı tabanına sahiptir.

ProBit Global sade işlem arayüzü, otomatik işlem botları için kolay entegrasyon sistemi, 45 para birimi için fiat desteği ve 46 dilde hazırlanan web sitesiyle kripto para işlem deneyiminizi kolaylaştıracak tüm özellikleri barındırmaktadır.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl