Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Ripple’a Amazon’dan sonra şimdi de IBM’den transfer

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) açtığı dava ile başı dertte olan Ripple şirketi, son günlerde kadrosuna kattığı önemli isimlerle adından söz ettiriyor.

Şirket, Amazon’un üst düzey yöneticilerinden Devraj Varadhan’ın dün Ripple’ın mühendislik ekibinin kıdemli başkan yardımcılığı görevine getirildiğini duyurduktan sonra bugün de IBM’den önemli bir ismi daha bünyesine aldığını açıkladı.

Buna göre, IBM’de geliştirici avukatı olarak çalışan Matt Hamilton, gelecek ay Ripple’a geliştirici ilişkileri direktörü olarak katılacak.

Hamilton, konuya ilişkin ilk açıklamasında XRP Ledger ile birkaç yıldır ilgilendiğini ve ‘Değer İnternetinin’ oluşturulmasına yardımcı olmaktan heyecan duyacağını söyledi.

Hamilton, Ripple’daki hedefini, geliştiricilerin XRPL’nin özelliklerini ve işlevlerini öğrenmelerine ve bilgi edinmelerine yardımcı olmanın yanı sıra mevcut geliştiricilerin ‘harika’ çalışmalarını öne çıkarmak için toplulukla birlikte çalışmak olarak açıklıyor. Hamilton, XRP Ledger konusunda geliştiricilerden aldığı en yaygın tepkinin “XRP Ledger’ın bunu yapabileceğini bilmiyordum!” olduğunu vurguladı ve bunu ortadan kaldıracaklarını belirtti.

Hamilton’ın pozisyonu, XRP’yi doğrudan ilgilendiriyor. XRP, TSİ 21.10 itibari ile 0.30 dolardan işlem görüyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl