Ripple’ın üst düzey yöneticisi açıkladı: Western Union ile çalışabiliriz

Ripple'ın Genel Müdürü Danny Aranda, Express'e verdiği röportajda çok uluslu finans devi Western Union ile birlikte çalışabileceklerini söyledi.

Ripple’ın Genel Müdürü Danny Aranda, Express’e verdiği röportajda çok uluslu finans devi Western Union ile birlikte çalışabileceklerini söyledi.

Geçtiğimiz ay, finans devi Western Union, Ripple‘ın teknolojisini denediğini açıklamıştı. Ancak henüz şirketin Ripple ile birlikte çalışacağına dair net bir şey yok.

Express’e verdiği röportajda bu konuda bir yorum yapan Ripple’ın üst düzey yöneticilerinden Danny Aranda, Western Union ile çalışabileceklerini söyledi.

Aranda, “Biz Western Union’ı potansiyel bir müşterimiz ya da altyapımızı kullanabilecek potansiyel bir ortak olarak görüyoruz. Halihazırda ABD’deki iki numaralı para transferi şirketi ve Western Union’ın rakiplerinden biri olan MoneyGram ile çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Ripple ile ilgili son zamanlarda birbirinden önemli gelişmeler yaşanıyor. Son olarak Ripple’ın teknolojisini 61 Japon bankasının oluşturduğu bir konsorsiyum kullanacağı duyurulmuştu. Duyuruya göre bankalar, Ripple’ın Blockchain teknolojisini kullanan bir ödeme uygulaması oluşturuyor.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl