Yalan makinesine bağlanan Cristiano Ronaldo’dan NFT itirafı geldi

Dünyanın en iyi futbolcularından biri olan Cristiano Ronaldo'dan NFT itirafı geldi. Yaklaşık 1 senedir Binance ile birlikte çalışan Ronaldo, yalan makinesi testinde birçok soruya cevap verdi. Ronaldo'nun NFT ve Dünya Kupası sorularına verdiği cevaplar da dikkat çekti.

Portekiz ve dünya futbolunun en önemli isimlerinden biri olan Cristiano Ronaldo, Binance ile olan iş birliği kapsamında yalan makinesi testine girdi ve birçok soruya önemli cevaplar verdi.

“NFT’lerim var, daha da fazla alacağım”

Özellikle futbolla ilgili soruların yöneltildiği Ronaldo’ya NFT sahibi olup olmadığı da soruldu. Ünlü futbolcu NFT yatırımları olduğunu belirtti. Gelecekte daha fazla NFT alıp almayacağı da sorulan Ronaldo, “Evet” cevabını verdi. Yalan makinesi ise Ronaldo’nun cevaplarının “Doğru” olduğunu gösterdi.

Makinenin, Ronaldo’nun doğru söylemediğini belirttiği tek cevap ise ünlü futbolcunun Şampiyonlar Ligi’nde Real Madrid formasıyla Torino’da Juventus’a attığı golle ilgiliydi. Ronaldo’ya bu golün en iyi golü olup olmadığı sorulurken, cevap ise “Evet”ti ancak makine Ronaldo’nun doğruyu söylemediğini belirtti.

38 yaşındaki oyuncu ayrıca tüm Şampiyonlar Ligi madalyalarını bir Dünya Kupası için değişmeyeceğini de söyledi.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl