Söylenti: Rothschild’ler kendi kripto parasını mı çıkarıyor?

İnternet üzerinde birçok farklı kaynakta bir konu üzerinde uzun bir süredir spekülasyon yürütülüyor. O da dünyanın en zengin ailelerinden biri olan, hatta kimilerince dünyayı "yönettiği" öne sürülen Rothschild'lerin kendi kripto paralarını çıkaracak olmaları.

İnternet üzerinde birçok farklı kaynakta bir konu üzerinde uzun bir süredir spekülasyon yürütülüyor. O da dünyanın en zengin ailelerinden biri olan, hatta kimilerince dünyayı “yönettiği” öne sürülen Rothschild’lerin kendi kripto paralarını çıkaracak olmaları.

Bu bilginin kapalı kanallar üzerinden sızdırıldığı iddia ediliyor. IMMO adı verilecek olan kripto para projesinin büyük olasılıkla altın veya başka bir doğal kaynak tarafından desteklenecek olan bir stabilcoin olacağı söyleniyor. Ailenin bu kripto parayla küresel bir kullanımın hedeflediği ifade ediliyor. Bu durumda IMMO’nun ihraççısı olarak edecek hanedan, büyük bir sermaye üzerinde de kontrol sahibi olacak.

IMMO’nun resmi bir devlet parası olasılığı da konuşuluyor. Ayrıca bu kripto paranın aile içi ihtiyaçların karşılanmasında da işlev sahibi olacağı belirtiliyor. Bu iddiaya göre, IMMO’nun özel blok zinciri, Rothschild’lerin tüm servetlerini IMMO token’ları aracılığı ile torunlarına aktarmasını sağlayacak.

Bu bilgilerin yalnızca söylenti boyutunda olduğunu unutmamak gerekli. Söylentiler, IMMO projesini başlatacak olan ve Rothschild’ler ile bağı olmayan bir grup girişimcinin pazarlama faaliyeti de olabilir.

Öte yandan 75 yaşındaki David de Rotschild, Rotschild&Co’daki görevini, 17 Mayıs’ta oğlu 37 yaşındaki Alexandre de Rothschild’e devretti. Oğul Rothschild, bundan sonra 200 yıldır dünya finans piyasalarının merkezinde bulunan kuruluşu yönetecek. 37 yaşındaki Rothschild’in, Blockchain teknolojisiyle de yakından ilgili olması dikkat çekici.

Son olarak geçtiğimiz Şubat ayında dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Bitfinex‘in banka hesapları, The Rothschild Group’a ait Hollanda Bankası ING’ye aktarıldı. Yine The Rothschild Group tarafından kontrol edilen Goldman Sachs şirketi olan Circle, ABD merkezli kripto para borsası Poloniex’i satın aldı. Aynı zamanda Circle, geçtiğimiz haftalarda USD’ye dayalı stabilcoin Circle USD Coin’i çıkaracağını bildirdi.

Dolayısıyla Rothschild’lerin kripto paralarla çok haşır neşir olduğunu söylemek mümkün. Doğrudan kripto paralarla ilgilendiklerini gösteren ve yazmakla bitmeyecek birçok önemli rastlantı bulunuyor. Hatta IMMO gibi bir değil, birçok kripto para projeleri olduğu ifade ediliyor. Kim bilir, Bitcoin‘in ipleri de belki onların elindedir. Belki de bu devrimin arkasında bazıları tarafından iddia edildiği gibi Rothschild’ler vardır.

→ EOS SAHİPLERİ DİKKAT: BİRKAÇ GÜN İÇİNDE YÜZ MİLYONLARCA DOLARLIK EOS KAYBOLABİLİR

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl