Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Sanal turizm projesi Virtual Tourist’in token satışı başlıyor

Virtual Tourist sponsorluğunda

Turizm destinasyonlarını Metaverse evreniyle buluşturan Virtual Tourist projesi 6 Nisan’da çok uygun fiyat avantajıyla ön satışa çıkıyor.

Metaverse’de yerinizi almak için erken satış fırsatı ile bu arzı değerlendirmeyi unutmayın: VT ön satışı

BNB Chain altyapısında geliştirilen VT Token, proje bakımından alanında öncü olmasıyla dikkat çektiği kadar token ekonomisiyle de yatırımcı dostu bir profil taşıyor.

Projenin ön satışı 6 Nisan tarihinde Bitci borsasında yapılacak. Katılımcılar direkt olarak Türk Lirası ile avantajlı önsatış fiyatından VT Token alabilecekler.

Virtual Tourist hakkında

Virtual Tourist’in ana platformu olan “Virtual Tourist APP”, VR (Virtual reality) teknolojisi kullanarak kullanıcıların turistik destinasyonlarda hem kültür turu yapabilecekleri hem de sosyalleşebilecekleri bir ortam sağlayan VR gaming platformu. Unity altyapısında geliştirilen uygulamanın, global olarak popüler VR pazar yerlerinde yer alması hedefleniyor.

Uygulama blok zincirinin avantajını kullanacak ve oyun içi karakter profilleri son dönemin popüler teknolojisi NFT olarak üretilecek. Her bir NFT aynı zamanda avatar olarak benzersiz 3D rig’lenmiş modeller olarak uygulama içi kullanılacak.

Oturduğunuz yerden Eyfel kulesinin tepesinde sevdiklerinizle sohbet ettiğinizi, iş toplantınızı Mısır piramitlerinin yanında yaptığınızı hayal edin. Virtual Tourist, tüm bunları sizin için daha erişilebilir kılıyor. Geleceğin dünyasında şimdi yerinizi alın.

https://www.virtualtourist.io/tr/index.html
https://www.twitter.com/vtmetaverse

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl