6 Ethereum coin’i ve iki düşük değer kriptoda boğa sinyali: Santiment analizi

Kripto analitik firması Santiment 8 coin'de yükseliş sinyalleri gördüğünü belirten bir analiz yayımladı. Şirket ayrıca 2023'te borsalardan soğuk cüzdanlara büyük miktarda gönderilen token'lara da dikkat çekti.

Kripto para piyasalarında boğa sezonunun ne zaman geleceği tartışılmaya devam ederken, analitik firması Santiment ise bazı coin’lerdeki yükseliş ihtimalini gösteren bir rapor paylaştı.

Şirket; SushiSwap (SUSHI), Injective Protocol (INJ), CurveDAO (CRV), Biconomy (BICO) token’larının borsalardan soğuk cüzdanlara çekilmeye başladığını dile getirdi.

Santiment ayrıca Reef Finance (REEF) ve Aelf (ELF) token’larının da 2023 yılında borsalardan soğuk cüzdanlara en fazla miktarda çekilen kripto paralardan olduğu bilgisini verdi. Yapılan analizde, “Genelde bu tür borsa çıkışları, gelecek fiyatlaması için her zaman olumlu olmuştur” denildi.

Santiment, Linear Finance (LINA) ve Decentraland (MANA) konusunda da bilgi verdi ve bu iki token’daki balina işlemlerinin son 3 ayın zirvesinde olduğunu belirtti:

“Linear ve Decentraland 2023’te göreceli olarak düşük fiyat performansları gösterdiler ancak Santiment göstergelerinde iki altcoin’in balina işlemlerinde, bu haftadan başlamak üzere, yukarı yönlü bir gidişat söz konusu…”

Şirket bunlara ek olarak Bitcoin’in sosyal medyada tartışılma rakamlarının da son 3 ayın en düşük seviyesinde olduğu bilgisini verdi.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl