Shiba Inu (SHIB) balinaların da ilgisini çekti: 67 milyar adet aldı

Son haftalarda gösterdiği inanılmaz çıkışla yeni bir meme token dalgası oluşturan Shiba Inu (SHIB), balinaların da ilgisini çekmeye başladı. Önemli Ethereum balinalarından biri olan ve sahip olduğu ERC-20 token'larının değeri bakımından 134. sırada bulunan "Tsunade" takma isimli yatırımcı, 67 milyar adet Shiba Inu aldı. Toplam değeri 330 milyon dolardan fazla olan cüzdandaki diğer meme token yatırımları da dikkat çekti.

Shiba Inu (SHIB) token’ının yatırımcı kitlesi her geçen gün daha da büyürken, en büyük balinalardan bir tanesi olan “Tsunade” de, 67 milyar 500 milyon adet SHIB token aldı. Toplam alım için 4 milyon 323 bin dolar ödeyen yatırımcı SHIB sayısını da 2 trilyona çıkardı. Tsunade’nin elindeki SHIB’lerin toplam değeri de yaklaşık 101 milyon dolar oldu. Cüzdanda en büyük paya sahip coin de yine Shiba Inu.

Diğer fenomen token’lar da dikkat çekiyor

Tsunade’nin cüzdanında 2 trilyon adet SHIB dışında, 13 bin 995 adet de ETH bulunuyor. Ethereum‘ların toplam değeri de 64 milyon dolar civarında.

47 milyon 500 bin dolarlık USDT tutan yatırımcının SHIB dışında iki fenomen token’a yatırım yaptığı görülüyor. 31 trilyon adet Samoyed coin (SAMO) ve 174 milyon adetlik American Born Doge (USDOGE) token’ları da dikkat çekiyor.

SAMO token’larının toplam değeri 24 milyon 600 bin dolar iken, bu rakam USDOGE için 14 milyon dolar. Bir dönemin Türk yatırımcılar için büyük önem ifade eden kripto parası Holochain yatırımı da bulunan Tsunade’nin elindeki toplam HOT miktarı da 359 milyon 662 bin… HOT’ların değeri ise yaklaşık 5.5 milyon dolar.

Birçok token’a yatırım yapan bu kişinin Dogecoin (DOGE) almaması ise gözden kaçmadı.

Cüzdanın toplam değeri 337 milyon dolar

Elinde 47 milyon dolarlık da USDT bulunan cüzdan sahibinin son dönemin yükselen yıldızları olarak görülen Chainlink, Chilliz, Decentraland, Sandbox ve Axie Infinity gibi token’lara da yatırım yaptığı görülüyor. Cüzdandaki tüm kripto paraların değeri ise yaklaşık 336 milyon 705 bin dolar…

Son 24 saatte %10’dan fazla düşüş yaşayan SHIB, haberin yazıldığı dakikalarda ise 0,000058 dolardan işlem görüyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl