Shiba Inu (SHIB), Ethereum istatistiklerinde zirveye çıktı

Ethereum ağında bulunan bir token olan Shiba Inu (SHIB), istatistiklerde zirvede yer alıyor.

SHIB, son yedi haftanın verilerine göre, sabit coin’ler USDT ile USDC hariç tutulduğunda; tekil gönderici ve alıcılar, toplam tekiller kategorilerinde ilk sırada bulunuyor.

Rakamlar ise şöyle:

  • Tekil göndericiler 107 bin 746.
  • Tekil alıcılar 66 bin 194.
  • Toplam tekiller 132 bin 708.

Shiba Inu’ya en yakın token olan Wrapped Ether’de tekil gönderici 45 bin 116, tekil alıcı 62 bin 742 ve toplam tekiller ise 73 bin 733.

Son dönemde Shiba Inu’ya olan ilgi daha da arttı. Bir hafta önce SHIB’in işlem hacmi, 4 milyar doları geçmiş ve bu anlamda Dogecoin’i en az üçe katlamıştı.

Öte yandan üç günlük verilerde ise düşüş görülüyor. Shiba Inu, son üç günde tekil göndericilerde 38 bin 549 ile konumunu sürdürürken tekil alıcılarda ise Wrapped Ether’in gerisinde.

Shiba Inu, Dogecoin ile beraber Elon Musk’ın tweet’lerine yukarı yönlü tepki vermeye devam ederken 2008 krizindeki emlak çöküşünü tahmin etmesiyle meşhur Michael Burry’den bir uyarı geldi. Burry, SHIB’in arzına dikkat çekerek “Sadece bir yorum, bir katrilyon saniye 32 milyon yıla eşittir. 1 katrilyon gün ise 2.7 trilyon yıla ya da evrenin oluşumunun 71 bin ile çarpıldığı bir zaman dilimine… Bir başka deyişle bu çok anlamsız.” dedi.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl