Shiba Inu (SHIB) için Kraken borsasından pozitif sinyal

Shiba Inu’yu (SHIB) listelemesi merakla beklenen kripto para borsası Kraken’in ürün müdürü Brian Hoffman, bu doğrultuda olumlu bir işaret verdi. Hoffman, kişisel Twitter hesabından bir paylaşım yaparak Shiba Inu cinsi bir köpek GIF’iyle Türkiye saatiyle bu haftayı kastederek gelecek hafta için iyi hissettiğini yazdı.

Kraken, 2 Kasım günü, viral olan bir tweet’te, 2 bin beğeni gelmesi durumunda meme coin’i listeleyeceğini açıklamıştı. Shiba Inu topluluğu o tweet’i adeta beğeni yağmuruna tutarken borsa, sözünde durmadı ve “Shiba ordusu! Sesinizi çok net şekilde duyduk. Bizim coin listelemelerimizde önem verdiğimiz konulardan biri de topluluklardır. Ve siz de desteğinizi açıkça gösterdiniz. Listeleme kontrol sürecimizle ilgili önümüzde yapacak çok iş var” açıklamasını yaptı.

Daha sonra tepki gören Kraken, etkileşim artırmak için topluluğu kullanmakla suçlandı. Şu an ise SHIB, nihayet Kraken’da listelenme yolunda ilerliyor gibi görünüyor. Bu arada ABD’de önde gelen bir diğer borsa Gemini, geçen hafta Shiba Inu’yu listelemeye başladı.

Yaklaşık 29 milyar dolarlık piyasa değeriyle SHIB, en büyük 11. kripto para ve 0.000053 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl