Shiba Inu (SHIB) için ünlü risk sermayedarından Rivian benzetmesi

shiba-shib (1)

1 milyar dolarlık girişim sermayesi şirketi Bedrock Capital’ın kurucu ve yönetici ortağı Geoff Lewis, son dönemin popüler meme token’ı Shiba Inu‘nun (SHIB), Amerikan elektrikli araç üreticisi Rivian’a son derece benzediğini öne sürdü.

CB Insights ve The New York Times tarafından dünyanın en iyi 100 risk sermayedarından biri olarak gösterilen Lewis, “Rivian ve Shiba Inu, farklılıklarından daha çok birbirine benzerler. Geleceğin soyut anlatılarının bugün ekonomik gerçekliğin yerini aldığı tersine çevrilmiş bir ekonominin belirtilerini görüyoruz.” ifadelerini kullandı.

CNBC tarafından aynı gün yayımlanan bir habere göre, neredeyse hiçbir geliri olmayan Rivian şirketi, piyasa değerinde 105 milyar doları aşarak Ford ve General Motors’u geride bıraktı.

Yaklaşık 30 milyar dolarlık piyasa değeri olan SHIB, en büyük 11. kripto para konumunda. 34.5 milyar dolarlık piyasa değerine sahip rakibi Dogecoin’in gerisinde kalan SHIB’in yeniden bir yükseliş dönemiyle DOGE’un tahtını alıp almayacağı merak ediliyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl