Shiba Inu (SHIB) için gözler Robinhood konferans görüşmesinde

Dogecoin ile birlikte en popüler meme token’larından olan Shiba Inu’nun (SHIB) fiyatı, Robinhood’un üçüncü çeyrek finansal sonuçlarını açıklayacağı an yaklaşırken yükseldi. Sonuçların açıklanması ve devamında soru-cevap eşliğinde yürüyecek konferans görüşmesi, TSİ 23.00’ten sonra yapılacakken fiyat 0.000049 doları geçerek yeni bir rekor seviyeye ulaştı.

Shiba Inu sorusunun yanıtı bekleniyor

Sonuçların açıklanması sonrasında yapılacak konferans görüşmesinde yatırımcılar tarafından cevabı en çok beklenen soru, Shiba Inu’nun listelenip listelenmeyeceği olacak. Buradan gelecek olası bir açıklamanın SHIB fiyatında etki yaratması muhtemel.

Bilindiği üzere bir süredir Robinhood’un SHIB’i listelemesine dönük yoğun bir talep var. Bu konuda Shiba Inu topluluğu Change.org üzerinde bir imza kampanyası bile başlattı ve bu kampanyada yaklaşık 350 bin imzaya ulaşıldı. Öte yandan Robinhood’a rakip platformlardan Public, geçtiğimiz günlerde SHIB’i listelemişti.

Robinhood CEO’su Tenev ise bugüne kadar Shiba Inu ile ilgili sorulara kayıtsız kaldı ve geçiştirdi.

Bu akşam kripto para piyasasının merakla beklediği bir diğer şirket de Twitter olacak. Sosyal medya devinin Bitcoin başta olmak üzere kripto para dünyasıyla ilgili çalışmaları hakkında vereceği bilgiler önem taşıyor. Twitter’ın bilançosuna Bitcoin ekleyip eklemediği cevabı istenen sorulardan biri. Bilindiği üzere Twitter CEO’su Jack Dorsey’in bir diğer şirketi Square, bilançosunda 8 binden fazla BTC bulunduruyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl