Shiba Inu’dan “Shiberse” ile metaverse adımı

Shiba Inu (SHIB) da metaverse’e giriyor. Resmi Twitter hesabından Shiba Inu’ya özgü bir metaverse projesi duyuruldu.

“Shiberse” olarak adlandırılan metaverse, açıklamaya göre, Shiba Inu topluluğuna sürükleyici bir deneyim sunacak. Paylaşımda, ormanın ortasında, dişlerinin arasında çekiç tutan Shiba Inu cinsi bir köpeğin çizimine de yer verildi.

Geçtiğimiz hafta resmi hesabın retweet ettiği bir tweet’te metaverse duyurusu üstü kapalı olarak verilmişti.

Proje hakkında şimdilik bir ayrıntı yok. Geliştiriciler, ayrıntıların yakında belli olacağını ifade ettiler. ShibaSwap geliştiricisi Eric M’e göre Shiberse, Shiba Inu ekosisteminde token’lar, merkeziyetsiz borsa ve oyunların bir araya geleceği bir yer olacak. Bu arada projenin adının henüz kesinleşmediği, kullanıcıların dolandırıcılara karşı dikkatli olmaları gerektiği uyarısında bulunuldu.

Metaverse adımı, Bitcoin’deki toparlanmanın da etkisi ile SHIB fiyatında yaklaşık yüzde 20’lik bir etki yarattı. SHIB, TSİ 00.55 itibari ile 0.00002134 dolardan işlem görüyor.

Shiba Inu ekibi, geçtiğimiz Kasım ayında da bir oyunun duyurusunu yapmışlardı. Hatta oyun için Call of Duty, Diablo başta olmak üzere popüler video oyunlarının geliştiricisi Activision şirketinin teknolojiden sorumlu eski başkan yardımcısı William David Volk ile iş birliği yapılacağı açıklanmıştı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl