Smart Marketing Token ile ufkunuzu genişletin ve benzersiz olun!

Smart Marketing Token sponsorluğunda

Kripto evreninde ICO’lar, IDO’lar ya da IEO’lar için reklam ve tanıtım hizmeti verecek çok fazla platform bulunmamaktadır. Bazı platformlar sadece kısıtlı hizmetler sunabilmekte ancak bunlar da talep edilen ihtiyaçları karşılayamamaktadır.

Smart Marketing Token ise bu sorunu çözmek için herkese tanıtım hizmetleri sağlar. Ayrıca kripto para alanındaki pazarlama becerisi eksikliği için de uzman kişilerden destek alır.

Smart Marketing Token

Smart Marketing Token, Ethereum ağı üzerinde kurulan $SMT tabanlı bir token’laştırılmış pazarlama kurumudur. Platformun amacı, yatırımcılara doğrudan katkı vermek için şirket müşterileri ve token sahipleri ile işbirliği yaparak ortak bir yaklaşım elde etmektir.

Sistem tüm tarafların, yatırımcıların ve üyelerin SMT üzerinden kazanması üzerine inşa edilmiştir. SMT’ler, merkeziyetsiz pazarlama ile reklam hizmetleri veren bir şirketin arkasında olduğu ‘utility token’lardır.

Smart Marketing Token, “Student Coin Terminali” kullanılarak oluşturulan bireysel, ticari, NFT ve DeFi token’larını tanıtır.

Ana faydalar nelerdir?

Smart Marketing platform, token’ı aracılığıyla çeşitli ürünler sunar. Reklam ve promosyon plânları her projeye göre ayrı hazırlanacak olsa da, yarı standart biçimde birkaç kategori olacaktır:

  • STC Launchapd tanıtımı
  • Uzun vadeli topluluk inşası
  • Youtube ve Twitter ‘influencer’ tanıtımı
  • Projenin tasarım analizi
  • Reklam optimizasyonu ve içerik pazarlaması
  • Gelişmiş pazarlama ağı oluşturma
  • A/B testi
  • Satış ortaklığı oluşturulması

Bir pazarlama platformu olarak, Smart Marketing Token’dan yararlanmak isteyenlere de şu hizmetler sunuluyor:

Sabit ücret promosyonu

SMT platformu; ICO, IDO ve IEO tanıtım hizmetleri sağlar. Tüm sağlanan hizmetler net bir kâr getirir ve işlem ücreti, STC (Student Coin Terminal) üzerindeki tüm ICO başlangıç projelerindeki fonlamada elde edilen toplam net kârın %3’üdür.

Oylama sistemi

Yılın her çeyreğinde tüm üyelere, SMT’nin hangi projeyi desteklemesi gerektiği sorulur ve onlara coin’leriyle birlikte oy kullanma hakkı tanınır. Bu durum, SMT token’ının fiyatının artmasını sağlar ve daha fazla token sahibi olan üyeler kararların alınmasında daha büyük avantaj elde etmiş olurlar.

SMT hizmetleri

Buradaki ana amaç, ‘Freelance’ çalışanların 7/24 sağladığı hizmetlerin, müşteriler tarafından otomatik olarak alınabildiği bir platform oluşturulmasıdır. Trafik satın alma, yüksek performans getiren ‘banner’lar geliştirilmesi ve SM pazarlaması, sadece bir müşterinin tık’ı kadar uzaklıktadır.

Eğitim hizmetleri

Sadece SMT token sahiplerinin yararlanabileceği bir pazarlama eğitim platformu kurulacak ve pazarlama uzmanlarından gerekli olan eğitimler alınacak.

Staking

Sistemde geri alma ve “stake” stratejisi uygulama da bulunuyor. Geri alımlar B2B müşterilerinden elde edilen fonlarla sağlanacak ve daha sonra SMT token sahiplerine dağıtılacak.

Token ekonomisi

Smart Marketing Token’ın ayrıca, 10 milyon token arzlı kendi ICO’su da bulunmaktadır. Bunların %15‘i gelişim sürecine, %10‘u pazarlama teşviklerine, %15‘i ekip ve danışma kuruluna ayrılmakla birlikte, %5 airdrop’larla, %55 de herkese açık satışlarla dağıtılacak.

Bu bilgilendirmenin yapıldığı dönemde proje 27. aşamada bulunmaktadır ve şu anda 1 SMT token 0.63 dolar ile fiyatlanmaktadır. Proje, beklentilerin çok daha ötesinde bir noktada ilerlemektedir.

520 bin 360 dolar toplanırken, SMT Ağustos ayında token’ını tanıttı. Bu, yakılabilir bir token olmakla birlikte, ön başlangıç fiyatı da 1 dolardı.

Satışlar 100 aşamaya bölünecek ve 2021’in Ekim ayında sona erecek. Her aşamada fiyat %1 oranda artırılacaktır. Her aşama 20 bin dolarlık olacaktır.

Token’lar, SmartMarketingToken web sitesi aracılığıyla alınabilirler. Bu işlem pek çok insanın beklediğinden daha kolaydır. Kredir kartı, Coinbase ya da Metamask cüzdanıyla alımlar gerçekleştirilebilir.

Sonuç bölümü

Smart Marketing Token, klasik bir platform değildir. Proje, profesyonel hizmetleriyle birlikte kripto endüstrisinde bir devrim etkisi yaratmak istemektedir. Sağlam ve inovatif bir platform kurarak kullanıcıları buraya çekmek amaçlanmaktadır.

Kripto piyasasının değiştirilmesi hedeflenmekle beraber aynı zamanda, kripto evreninde pazarlamanın nasıl yapılacağı konusunda da, ICO’lar, IDO’lar ve IEO’lar gibi birçok projeye katkı verilerek, bir devrim etkisi yaratılmak istenmektedir.

Platformunuzun ihtiyacı olan pazarlama tarafını en profesyonel kişilere bırakın ve onların sizin ortağınız olmasına izin verin.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir tanıtım yazıdır. Uzmancoin.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdırlar.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl