Solana balinaları düşüşlerde 3 meme coin aldı

İsrail ve İran arasındaki gerilim kripto paraları ciddi şekilde düşürürken, balina hesaplarının ise birbirleriyle çelişen hareketler yaptıkları görülüyor. Zincir üstü veriler 2 balinanın düşüşlerde yoğun şekilde alım yaptıklarını, diğer balinaların ise panik satışlarında bulunduklarını gösteriyor.

trader nedir nasıl olunur

Son dönemde büyük çıkış gösteren Solana tabanlı meme coin’lerin fiyatının İsrail-İran gerginliği sebebiyle düşmesi bazı balinalar tarafından alım fırsatı olarak görüldü. Zincir üstü veri takip platformu Lookonchain’in verdiği bilgiye göre iki “Solana balinası” SLERF, BOME ve BODEN coin’lerini agresif şekilde toplamaya başladılar.

Bir balina Kucoin borsasından 4.5 milyon dolar değerde 32 bin SOL çekerken 0.59 dolardan 300 bin dolarlık BODEN aldı. Bir başka balina ise Binance’ten 2.5 milyon dolarlık SOL çekti ve bunların bir kısmını 650 bin dolarlık BOME ile 1.1 milyon dolarlık SLERF almak için harcadı.

Bazı balinalar panikte

Bu iki balinaın yoğun şekilde alımlar yaptıkları görülürken, bazıları ise düşüşlerde paniğe kapıldı. Yine Lookonchain’in verdiği bilgiye göre 4 balina Solana ağının en büyük meme coin’i olan WIF’te sert satışlar yaptılar. Balinalar toplamda 12.4 milyon adet WIF sattılar. Satışların, düşüşlerde görülen dip seviyelerden olması da dikkat çekti.

9WHHoq cüzdanı 2.35 dolardan 7.3 milyon dolarlık,
BdvbXr cüzdanı 1.9 dolardan 2 milyon dolarlık,
85Abtu cüzdanı 2.08 dolardan 1.88 milyon dolarlık,
ve DpJGh2 cüzdanı da 1.97 dolardan 1.3 milyon dolarlık WIF sattı.

Dün hızlı şekilde toparlanan WIF ise 3 doların üzerine çıkmıştı. Bu sabah yaşanan düşüşle 2.7 dolara düşen meme token, hala bu 4 balinanın satış yaptığı değerin üzerine fiyatlanıyor.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl