Yine Solana ağı yine büyük kazanç: 90 dolar, 22 günde 2 milyon dolar oldu

Solana ağında çıkarılan coin'ler birilerini kısa sürede zengin etmeye devam ediyor. ANALOS'ta bir yatırımcının 1 haftada elde ettiği büyük kazancın ardından şimdi de SILLY adlı token'a 92 dolarlık SOL yatıran bir kişi 22 günde bu parayı 2 milyon dolar yaptı.

Geçtiğimiz sene PEPE ile başlayan, daha sonra Bitcoin ağındaki Ordinal’lar ile devam eden meme coin çılgınlığı birçok ağa sıçradı. Son olarak Solana’daki yükseliş bu ağ üzerinde çıkarılan coin sayısını da artırırken, bu meme token’lardaki yükselişler de çılgınlık seviyesine geldi.

ANALOS’un ardından şimdi de SILLY

ANALOS işleme açıldıktan bir dakika sonra 30 adet SOL ile yatırım yapan bir kişinin 6 günde 5.7 milyon dolar elde etmesinin ardından, bugün de Solana ağının zengin ettiği bir başka kişi daha ortaya çıktı. Birkaç hafta önce çıkarılan Silly Dragon (SILLY) patlayıcı bir yükseliş yaşarken, bir yatırımcıya da milyon dolarlık kazanç getirdi.

Bu kez 5 dakikada alım!

Bu kişi SILLY çıktıktan 5 dakika sonra alım yaptı. Hatırlanacağı üzere benzer bir yatırımcı da ANALOS işleme açıldıktan 1 dakika sonra alım yapmaya başlamıştı. 1.5 SOL yani yaklaşık 92 dolar (o günün fiyatıyla) harcayan SILLY yatırımcısı, token’dan 43 milyon adet aldı.

33 milyon adet token’ı da 528 bin dolara satan bu balinanın elinde hala 9.7 milyon adet SILLY bulunuyor ve bunların toplam değeri de şu anda 1.5 milyon dolar. Yani balinanın kârı 2 milyon doları bulmuş durumda… Görüldüğü gibi balina elindeki token’ların büyük bölümünü ucuz fiyattan satmış.

Bu kişi ayrıca şu anda en büyük 8. SILLY sahibi cüzdan konumunda bulunuyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

6 yorums

 1. Beytullah yüzel Yanıtla

  Herşey herşey herşey

 2. Murat Yanıtla

  Detaylı incelememin sonucunda bu haberin kesin bir yalan olduğunu anlamış bulunmaktayım sizde söylenen cinlere detaylı bir şekilde incelediğinizde göreceksiniz coin markette yaptığı bir sıçrama bile yok büyük yalan 92 doların milyon dolar olması için 2000 x den fazla yapması lazım buda bu coinin matic gibi bir proje olması lazım yani anlayacağınız ancak enayiler inanır 😎

 3. Engin Yanıtla

  Yalaniniz batsin.bana kanıtla. Madem haberi yapmışsın

 4. İrfan Yanıtla

  Bu alımları nereden yapıyorlar peki? Ön satış mı, dex borsaları mı ya da farklı bir platform mu?

 5. Ömdet Yanıtla

  SELAM İYİ GÜZEL HABERLER SOLANA AĞINDA ÇIKACAK COİNLERİ ARAŞTIRIP HABER VERSENİZ EMEKLERİNİZ BOŞS GİTMEZ

 6. Tunc Yanıtla

  Bu alımları nasıl yapılıyor buna benzer projeler de katılım nasıl oluyor anlatan bir haber de yapar misiniz