Solana Spaces New York ve Miami’deki mağazalarını kapıyor

Solana temalı perakende satış şirketi olan Solana Spaces, ABD'deki mağazalarını kapayacağını duyurdu. Yapılan açıklamada, bu ay sonu itibarıyla hem Miami hem de New York'taki mağazaların kapanacağı ve bundan sonra Solana'nın ücretsiz NFT platformu olan DRiP'e yönelineceği belirtildi.

Kripto kışı Solana’nın perakende ve fiziksel müşteri kitlesine hitap eden Solana Spaces’ı da vurdu. Şirket, Miami ve New York’ta bulunan mağazalarını bu ay sonu itibarıyla kapayacağını duyurdu.

Şirket kurucusu Vibhu Norby konuyla ilgili yaptığı açıklamada, bundan sonra ücretsiz NFT ürünü DRIP’e odaklanacaklarını belirtirken şunları söyledi:

“New York ve Miami’deki ofislerimizi kapama kararı aldık. Çok zor aldığımız bu kararın ardından, 100 binden fazla kayıtlı müşterisi bulunan ücretsiz NFT ürünümüz DRIP’e yöneleceğiz. Benimle birlikte çalışan ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Mağazalarımızda yaklaşık 75 bin kişiye hizmet verdik. Binlerce kişinin buradan Solana ürünleri ve Phantom cüzdanlarıyla ayrılmasını sağladık. İlk günden beri amacımız insanları, bu yenilikçi teknoloji ve Web3 ile tanıştırmak ve bir araya getirmekti. İnsanları Solana’ya getirebilecek en iyi çözümlerden biri de buydu. Bu kararımızla birlikte ABD’deki mağazalarımıza ve müşterilerimize ‘Hoşçakalın’ diyoruz”

Norby ayrıca DRiP platformunun da, fiziksel dükkanlar kadar ilgi çektiğini, dolayısıyla bu tarafa doğru yönelmek istediklerini vurguladı. Bilindiği üzere DRiP, koleksiyonerlerin ücretsiz Solana NFT’leri alabildiği ve haftalık airdrop’ların yapıldığı bir platform…

Norby, mağaza olarak olmasa da, Miami’de varlıklarını sürdürmeye devam edeceklerini ancak Hindistan’da da bir franchise mağazası açmayı planladıklarını da sözlerine ekledi.

Solana’nın New York’taki mağazası…

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl