Starknet Vakfı’ndan airdrop açıklaması: Ekran görüntüleri alındı

Starknet Vakfı airdrop konusunda haberler ve sosyal medyada paylaşılan görsellerle ilgili bir açıklama yaptı. Duyuruda airdrop için çalışmaların sürdüğü, ayrıca ekran görüntülerinin de alındığı ve bu dakikadan sonra yapılacak işlemlerin airdrop için bir fayda sağlamayacağı ifade edildi.

Etherem 2. katman projesi Starknet’in arkasındaki oluşum olan Starknet Vakfı, dünden bu yana çıkan spekülasyonlar hakkında açıklamada bulundu. Yapılan açıklamada, sosyal medyada yayılan ekran görüntülerinin airdrop için hazırlanan çalışmaların ilk etabını gösterdiği ve eksik olduğu belirtildi.

Yeni işlemlerden hak kazanılmayacak

Airdrop için geçerli olan şartların kısa süre içerisinde açıklanacağını belirten vakıf ayrıca bu dakikadan sonra yapılacak işlemlerin de airdrop hakkı kazanmak için geçerli olmayacağını, kullanıcıların hesaplarından ekran görüntülerinin zaten alındığı yazıldı.

Bilindiği gibi kamuoyu Starknet’ten yaklaşık 1 senedir airdrop beklentisi içerisindeydi. Bir Stark token’ın çıkarılmasına neredeyse kesin gözüyle bakılıyordu.

2022 yılında yapılan açıklamda vakıf 10 milyar adetlik bir token arzından söz etmişti. Arzın yarısının vakfa, kalan yarısının ise çekirdek geliştiriciliere ve katılımcılar ile topluluğa dağıtılmak istendiği ifade edilmiş ancak bu durum bir türlü resmiyete kavuşmamıştı.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl