Terra Virtua (TVK), Hindistan Süper Ligi ile anlaştı

Popüler NFT blok zinciri projelerinden Terra Virtua, internet sitesi üzerinden Hindistan Süper Ligi ile anlaştığını duyurdu. Kısa hali ISL olarak da bilinen ligin içerisinde Hindistan’ın popüler futbol takımları yer alıyor.

ISL yaklaşık yedi yıldır Hindistan’daki futbolun gelişmesi ve güncelden kopmaması için bir program uyguluyordu. Bu programa paralel olarak, Hindistan’daki popüler futbol kulüpleri ilk NFT’lerini çıkartacak.

“Taraftarlar ve kahramanlarının kaynaşmalarının yeni yolu”

ISL, 2014 yılından beri var ve o zamandan bu yana yaşanan efsanevi anlar da NFT’leştirilecek. The Hero ISL içerisinde yer alan 11 futbol kulübü bu dönüşümün içerisinde olacak. Oyuncu kartlarından, oyun içi özel anlara ve sınırlı sayıdaki interaktif hatıralar bu NFT’lerin içerisinde bulunacak.

Terra Virtua’nın kurucu ortağı ve CEO’su Gary Bracey’ye göre, bu anlaşma sayesinde fanlar sevdikleri futbol kulübü ile bağlarını güçlendirebilecek.

Projenin NFT pazar yerine yakında gelecek olan ISL NFT’leri, önümüzdeki dönemdeki ilk ISL turnuvasından önce duyurulacak. Turnuva ise 19 Kasım’da başlıyor.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl