‘TRON sahiplerine bedava BTT kampanyası’ yaklaşıyor

2019'un en çok konuşulan projesi BitTorrent için airdrop kampanyası 11 Şubat'ta başlayacak. 11 Şubat günü tüm TRX sahiplerine yaklaşık 11 milyar adet BTT verilecek.

2019’un en çok konuşulan projelerinden biri olan BitTorrent (BTT) için airdrop kampanyası üç gün sonra resmen başlıyor.

Daha önce bildirdiğimiz gibi BitTorrent, 11 Şubat’tan itibaren 2025 yılına kadar TRX sahiplerine milyarlarca BTT dağıtacak. İlk anlık görüntü, blok sayısı 6.6 milyona ulaştığında alınacak. Bu transcan.org üzerindeki bir blok sayacından takip edilebiliyor.

TRX sahiplerine 11 Şubat’taki ilk airdrop’ta toplam arzın yüzde 1.1’sine karşılık gelen 10,890,000,000 BTT verilecek.

 

Token’lar 1:0.11 oranında verilecek, yani her bir TRX’e bir BTT alınabilecek ve airdrop’a katılabilmek için minimum TRX miktarı olmayacak.

Hangi borsalar destekliyor?

BitTorrent (BTT) airdrop’unu Türkiye’den Koineks destekliyor. Bununla beraber borsa, 100 TRX’in altındaki hesapları airdrop’a dahil etmeyeceğini bildirdi. Resmi açıklamaya göre, BTT alabilmek için 11 Şubat’ta TSİ 03.00’ten önce Koineks’te en az 100 TRX bulundurmanız yeterli olacak.

Airdrop programını ayrıca Binance, OKEx, Huobi, Bithumb, Upbit, Gate.io, Trust Wallet, CoinEx, FCoin, ABCC, Bittrex International ve Kucoin gibi borsa ve cüzdanlar da destekliyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
In this article

Katkıda Bulun