TRON, Blockchain.org’u satın aldı

Son zamanlarda yaptığı atılımlarla dikkatleri üzerine çeken TRON, premium bir alan adı olan Blockchain.org'u satın aldığını duyurdu.

TRON Vakfı, Blockchain.org isimli alan adının alımının başarıyla tamamlandığını duyurdu. Justin Sun alan adının alınmasıyla ilgili olarak Blockchain.org’un tek durak bir toplu veri arama motoru platformu olacağına inandığını söyledi.

Duyuruda ayrıca Blockchain.org’un, Blockchain alanındaki kullanıcılar için büyük veri analizleri, proje değerlendirmeleri, bilgi arama ve diğer hizmetler sunan bir platform olacağı da belirtiliyor.

Büyük miktarlardaki verileri toplayarak TRON projesi, topluluğun istediği şeylerin yanı sıra mevcut ve gelecekteki piyasa koşullarında genel Blockchain ekosisteminin neye ihtiyacı olduğunu daha iyi anlayacak. Kullanıcılar ayrıca Blockchain endüstrisindeki çeşitli projeler hakkında daha fazla bilgi almak için analiz edilen verileri kullanabilecekler.

Blockchain.org, Blockchain ekosisteminin ihtiyaçlarını sürekli olarak analiz edecek ve uygulanabilir çözümler sunacak.

TRON’un büyük verileri analiz etmesinde üç anahtar faktör olacak; hacim, hız ve çeşitlilik. Hacim açısından TRON’un sosyal medya, web siteleri ve mevcut arama motorlarında neler olup bittiğini gözlemlemesi ve takip etmesi gerekecek.

TRON daha sonra Blockchain.org kullanıcılarına doğru ve güncel geri bildirim sağlamak için bu verileri mümkün olduğunca hızlı bir şekilde işlemeye ihtiyaç duyacak. Son olarak, analiz edilen bilgi türü metin, resim, pdf, video ve daha fazlası şeklinde olacak.

TRON Vakfı, kısa zaman önce dosya paylaşım platformu BitTorrent’i de satın almıştı. TRON ayrıca 30 Mayıs’ta, kendi ana ağını ve bunu takiben TRON Virtual Machine’i başlatmıştı.

→ TEKNOLOJİ DEVİ FACEBOOK, STELLAR İLE GÖRÜŞÜYOR

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl