Justin Sun’un TRON için hedefleri çok büyük

Tron'un CEO'su Justin Sun, Bloomberg'e yaptığı açıklamalarda "Kripto para dendiğinde insanların aklına Tron'un gelmesini istiyorum." dedi.

Yaklaşık 1.7 milyar dolarlık piyasa değeriyle en büyük 9. kripto para birimi olan Tron‘un kurucusu Justin Sun, Bloomberg’e yaptığı açıklamalarda şunları söyledi:

“İnsanlar kripto paraları düşündüklerinde, ilk akla gelen kripto paranın Tron olmasını istiyorum. Hedeflerimiz büyük. Dünyanın en ünlü markası olmak istiyoruz.”

Bazıları için Tron çok yüksekten uçuyor gibi gözükse de kripto para şirketi Messari’nin CEO’su Ryan Selkis öyle düşünmüyor. Tron hakkında konuşan Selkis, şunları söyledi:

“Çok sayıda insan Tron’un reklamdan başka bir şey olmadığını yazıp çizdi ama Tron’un BitTorrent’i satın alması bence çok önemliydi ve bu konu zaten oldukça da konuşuldu. Bundan dolayı, Tron’un en iyi kripto paralardan biri olup olamayacağı sorusunun önümüzde açık bir şekilde durduğunu söyleyebilirim.”

Tron’un son 1 aylık performansına baktığımız zaman, oldukça iyi bir iş çıkardıklarını söyleyebiliriz. Sadece 1 ay içinde Tron’un piyasa değeri 853 milyon dolardan 1.6 milyara çıktı ve hatta bir defasında 2.3 milyar dolara kadar ulaştı.

28 yaşındaki Justin Sun, Tron’a duyduğu bağlılıkla bütün dikkat ve heyecanın merkezi konumunda. Ayrıca Tron, ICO sürecinde topladığı 70 milyon dolarla da adından söz ettiriyor. Bu miktara ulaşan pek fazla kripto para yok.

En popüler kripto para birimi olma hedefinden ayrı olarak Tron, şu anda DApp ekosistemine odaklanmış durumda. Hedefleri, BitTorrent’in aylık 100 milyon kullanıcısını Tron kullanıcıları haline getirmek. Sun’a göre, Tron kurumsal müşterilere hizmet verme yönünde de faaliyetlerini genişletiyor. Bu konuda Swisscom ve Oracle Corp. gibi şirketlerle anlaşmalar yapılmış.

Tron, son 24 saatteki %1.3’lük yükselişin ardından şu anda 0.025$’dan işlem görüyor.

Haber: CoinGape

→BİTCOİN YATIRIMI VAADİYLE 1,000’DEN FAZLA YATIRIMCIYI DOLANDIRDILAR

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl