TRON’un merakla beklenen gizli projesi açıklandı: Atlas

TRON'un merakla beklenen gizli projesinin ne olduğu sonunda netliğe kavuştu. TRON'un kurucusu Justin Sun, gizli projeyi açıkladı.

TRON topluluğunun tamamı, bir süredir gizli projenin ne olduğunu merak ediyor ve sabırsızlıkla açıklanacağı günü bekliyordu. TRON Vakfı’nın kurucusu Justin Sun, vakfın 30 Temmuz’da duyurulacağı belirtilen gizli projesini açıkladı.

Sun, gizli projeyi TRON Vakfı’nın resmi bloguna yazdığı bir yazıdaki “Son olarak, gizli projemiz hakkında birkaç şey söylemek istiyorum, projeye BitTorrent‘in satın alınmasının ardından Atlas adını verdik.” ifadeleriyle duyurdu.

Atlas projesi, BitTorrent ve TRON’un bir entegrasyonu olacak. Vakıf, önümüzdeki üç ay için yol haritasını buna göre güncelledi ve projeyle ilgili ayrıntılar Ağustos ayı sonuna kadar paylaşılacak.

Vakıf, şu anda BitTorrent protokolünü geliştirmenin yollarını arıyor. TRON ağının BitTorrent’e entegrasyonu ile mevcut altruizmi geliştirmeyi hedefliyorlar. Ayrıca torrent ekosistemini büyütmek için seeder’ları* ödüllendirmeyi planlıyorlar.

Bu arada TRON’un BitTorrent’in katılımından ötürü Ethereum’un işlem kapasitesini kolayca geçebileceği de söyleniyor. En önemlisi ise ekip dünya çapında BitTorrent’in kullanımını daha yaygın olarak teşvik ederek TRON’a olan erişimi artırmak istiyor.

*Seeder: Torrent ekosisteminde bir dosyanın tamamını sisteminde bulunduran ve bunu torrent kullanıcılarının paylaşımına sunan kişiler.

→ KIM KARDASHIAN’DAN SES GETİREN BITCOIN PAYLAŞIMI

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl