TRON’un kurucusu: Satoshi Nakamoto projemizle ilgileniyordu

TRON'un kurucusu Justin Sun, Bitcoin'in yaratıcısı Satoshi Nakamoto'nun TRON'un projesi Atlas ile ilgilendiğini ifade etti.

TRON Vakfı’nın kurucusu ve CEO’su olan Justin Sun, sosyal medya hesabında Bitcoin‘in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’nun Atlas Projesi ile ilgilendiğini söyledi.

Sun, “Görünüşe göre Satoshi Nakamoto’nun kendisi 3 Kasım 2008’den beri Atlas projemize katılmakla ilgileniyordu.” dedi.

Bir Litecoin ve TRON tutkunu olan William Ward, kim olduğu bilinmeyen Satoshi Nakamoto’nun e-postalarından birinde BitTorrent‘ten söz ettiğine dikkat çekti. Nakamoto, transfer edilebilir bir proof-of-work (PoW) token’ının parasal bir değere sahip olması için büyük ağa aktarılması gerektiğini belirtmişti. Ayrıca BitTorrent’i büyük ağa örnek olarak göstermişti.

TRON Vakfı, kısa bir süre önce lider bir yazılım şirketi olan BitTorrent’i satın almıştı. BitTorrent’in şu anda 150 milyondan fazla kullanıcısı var ve TRON, yakın zamanda buna dayanarak kendisini dünyanın en büyük merkezsiz Internet ekosistemlerinden biri ilan etti.

BitTorrent, şu anda TRON’un Atlas Projesi’nin bir parçası. Proje, BitTorrent ile TRON’un entegrasyonunu amaçlıyor. TRON ekibi, projeyle ilgili daha fazla detayı, 31 Ağustos 2018 tarihinde açıklayacak.

 → İŞLEM HACMİ 3 KAT DAHA BÜYÜK: GERÇEK BITCOIN BALİNALARI OTC’DE YÜZÜYOR

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. Hanife Cevapla

    Satoshi nakamoto benim uydurduğu mm bir isim ve ben bayanim?????