TRON’un (TRX) token takası yaklaşıyor, yatırımcılar bunlara dikkat etmeli

TRON'un TRX token'ları yakın zamanda Ethereum blok zincirinden tamamen ayrılarak TRON'un kendi blok zincirine taşınacak. Bu taşıma işlemi öncesinde yatırımcıların bilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunuyor.

Geçtiğimiz ayın son gününde TRON (TRX), kendi ana ağını (mainnet) başarıyla faaliyete almıştı. Ancak henüz TRON’un kendi blok zincirine token geçişi başlatılmadı. Token geçişinin başlamasıyla TRON, tamamen Ethereum blok zincirinden ayrılmış olacak.

TRX token’larının geçişi, bu Perşembe günü başlayacak ve 25 Haziran itibari ile sona erecek.

Şu anda platformlarında TRX bulunan hemen hemen tüm borsaları, kullanıcıları için bu geçişi otomatik olarak sağlayacak. Borsalarda 21-24 Haziran tarihleri arasında TRX çekim işlemleri, 25 Haziran’da ise hem çekim hem de yatırma işlemleri askıya alınacak, 26 Haziran’da da hepsi aktif olacak.

TRX sahipleri, TRX’lerini 21 Haziran tarihinden önce kullandıkları borsalara transfer etmeliler. Eğer bu yapılmazsa TRON ekibi, daha sonra da TRX sahiplerine ERC-20 tabanlı TRX’lerini yeni TRX’ler ile takas etme olanağı tanıyacak.

Token takasını destekleyecek olan borsaların listesi şu şekilde:

Bitbns, Bit-Z, Bibox, Binance, Lbank, Bitfinex, BitoPro, BitForex, Bithumb, Bitkop, Bittrex, Bixin, Bitpie, Coinegg, CoinEx, CoinFalcon, Cryptopia, Liqui, Coinnest, Coinrail, Cointiger, Dragonex, Gate.io, HitBTC, Huobi, OEX, OKEX, OTCBTC, RightBTC, UPbit, Zebpay

Bu arada TRON, bugün gün içerisinde yüzde 15’ten fazla değer kazandı. Şu sıralarda ise yüzde 10’un üzerinde bir yükselişle 0.048 dolardan işlem görüyor.

→ SEC’TEN JOHN MCAFEE’YE ICO DARBESİ

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl