Peter Brandt karar değiştirdi: Cardano’da (ADA) yükseliş gelebilir

Geçtiğimiz günlerde Cardano'nun (ADA), 2018 yılında Litecoin'de görüldüğü gibi ciddi bir düşüş yaşayabileceğini belirten hatta bu yüzden kurucu Charles Hoskinson'dan da tepki gören Peter Brandt, fiyatın çok daha fazla 'bullish' bir görünüme sahip olduğunu belirtti.

peter brandt

Ünlü analist Peter Brant, ADA konusundaki görüşünü değiştirdi. Henüz geçtiğimiz hafta, en büyük 5. kripto paranın, 2018 yılında Litecoin’in yaşadığı gibi bir düşüş yaşayabileceğini belirten Brandt, Twitter hesabından şu değerlendirmede bulundu:

“Cardano’nun USDT paritesinde yeni gelişme… 4 Temmuz’daki yükselişle oluşan omuz-baş-omuz modelinin getirdiği muhtemel ayı hareketi iptal edildi. Hatta yaşanan bu son yükseliş, fiyat 1.25’in üzerinde kaldığı sürece olumlu bir ‘bullish’ işaret olarak da görülebilir”

Hoskinson tepki göstermişti: Büyü yapmak gibi…

Hatırlanacağı üzere Cardano kurucusu olan Charles Hoskinson da Brandt’in “düşüş” yorumuna tepki göstermiş ve ünlü analistin bu tahminini büyü yapmaya benzetmişti. Hoskinson, “Kuantumdan yapay zekayla çalışan bilgisayarlara kadar çok büyük verilerin elimizde olduğu bu çağda, mumlu basit grafiklere bakmanın hiçbir mantığı yok” demişti.

Akıllı sözleşmeler geliyor

Ay başında Japonya merkezli borsaların listelemesi için ülkenin regülasyon kurumlarından yeşil ışık alan ADA’da, kurucu Charles Hoskinson da Cardano’nun merakla beklenen akıllı sözleşmeler teknolojisinin başlangıcının Cuma günü açıklanacağını duyurmuştı. Bilindiği üzere Cardano’nun Alono güncellemesi platforma akıllı sözleşme özelliğini kazandıracak.

Haberin yazıldığı dakikalarda 1.77 dolardan işlem gören ADA, son 24 saatte 1.90 dolara kadar yükselmişti.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl