VeChain, iOS ve Android cüzdanını kullanıma sundu

VeChain Vakfı, VeChain mobil cüzdanının hem iOS hem de Android platformları için indirilebilir durumda olduğunu duyurdu.

VeChainThor Blockchain platformunun geliştirilmesini yöneten ve kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olan VeChain Vakfı, VeChainThor’un mobil cüzdanının artık hem App Store’dan hem de Google Play Store’dan indirilebileceğini duyurdu.

VeChain Vakfı’nın Twitter hesabından yapılan duyuruda, VeChainThor mobil cüzdanında bulunan özellikleri açıklayan 11 dakikalık bir video linki yer aldı.

Videoya göre, VeChain’in mevcut ERC-20 token’ını tutan müşterileri adına ana ağ token takasını yürütmeyi kabul eden yedi kripto para borsası ve aracılık hizmeti var. VeChainThor token’ı için takas hizmeti gerçekleştirecek bazı önemli kripto para ticaret platformları şöyle: Bithumb, Binance, Bitfinex, KuCoin, CoinSpot, Huobi ve LBank.

Videoya göre, token takası Temmuz ayı ortasında gerçekleşecek.

Bu arada VeChainThor’un mobil cüzdanı tarafından sunulan toplam beş temel işlevsellik mevcut.

Kullanıcılar, VeChainThor’un mobil cüzdanını kullanarak şunları yapabilecekler:

Hem VET’i hem de VeThor’u (VTHO) transfer edebilir ve alabilirler, X node’larını cüzdanlarına bağlayabilirler, token takasını kendileri gerçekleştirebilirler, VTHO ödüllerini talep edebilirler ve cüzdanı gözlemleyebilirler.

→ ‘BİTCOİN, KÜRESEL EKONOMİ İÇİN SIRADAKİ ADIMDIR’

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl